Hidrosefali tanisi konup iyi olan veya bu durumu yasayanlar ?

• Konbuyu başlatan Gozde
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gozde tarafından oluşturulan Hidrosefali tanisi konup iyi olan veya bu durumu yasayanlar ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 653 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hidrosefali tanisi konup iyi olan veya bu durumu yasayanlar ?
Konbuyu başlatan Gozde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Suden.az
G

Gozde

Guest
Bebeğime hidrosefali tanisi kondu 12 ymis 15-17 olmasi durumunda skntiymis. Artmasi ne kdr hizli oluyor. Yada bu durumu iyi olup yada bu durumu yasayanlar bilgi verebilirmi? 39 haftaligim bu saatten sonra aldirmak istemedim bebegimi..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bebeğime hidrosefali tanisi kondu 12 ymis 15-17 olmasi durumunda skntiymis. Artmasi ne kdr hizli oluyor. Yada bu durumu iyi olup yada bu durumu yasayanlar bilgi verebilirmi? 39 haftaligim bu saatten sonra aldirmak istemedim bebegimi..
Yanlis yazmisim 29 haftaligim

Son düzenleme:

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank

Benim çok yakın bi arkadaşımın bebeğine koydular o tanıyı perinatoloğa yönlendirdiler 3 tane perinatolog devlette onayladı beyninde boşluklar var oralara sıvı doluyor dediler neler neler hatta heyetten rapor çıkarıcaklardı yaşam sonlandırma için arkadaşım kabul etmedi falan sonra şişlide bi perinatolog bulduk ona gitti o doktor hiç bişeyi yok bu çocuğun 14 15 değerle doğum yaptırdığımız var falan dedi. Şöyle söyliyim benim oğlumun doğumda kafa ölçüsü 35 arkadaşımın kızının 35.5 cm doğdu hiç bir sıkıntısı yokmuş 12 13 değerle şant takılır gerçekten varsa sıkma canını ama eğer başka bi görüş istiyorsan ben istanbuldaysan şişlideki doktorun adını alabilirim senin için

Gozde

Kayıtlı Üye
rank
Benim çok yakın bi arkadaşımın bebeğine koydular o tanıyı perinatoloğa yönlendirdiler 3 tane perinatolog devlette onayladı beyninde boşluklar var oralara sıvı doluyor dediler neler neler hatta heyetten rapor çıkarıcaklardı yaşam sonlandırma için arkadaşım kabul etmedi falan sonra şişlide bi perinatolog bulduk ona gitti o doktor hiç bişeyi yok bu çocuğun 14 15 değerle doğum yaptırdığımız var falan dedi. Şöyle söyliyim benim oğlumun doğumda kafa ölçüsü 35 arkadaşımın kızının 35.5 cm doğdu hiç bir sıkıntısı yokmuş 12 13 değerle şant takılır gerçekten varsa sıkma canını ama eğer başka bi görüş istiyorsan ben istanbuldaysan şişlideki doktorun adını alabilirim senin için
Kocaelinddyim ama oraya gelebilirim doktorun adini hangi hastane oldugunu vs solerseniz hemen buggun gidebilirim

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kocaelinddyim ama oraya gelebilirim doktorun adini hangi hastane oldugunu vs solerseniz hemen buggun gidebilirim
Tamam hemen öğrenip yazıyorum size allah korktuğun şetlerle sınamasın seni canım benim 🤲🏻

Şişide kadın doğum uzmanı bu adamda perinatolog dr osman özyurt
Abide-i hürriyet caddesi istasyon apt no 131 kat 2 şişli istanbul.
bundan 7 ay önce 450 lira muayene ücreti vardı.
Ben arkadaşımdan da bilgileri aldım şöyle diyor ilk kadın doğumcusu ölçüp 7 görünce perinatoğa gönderiyor 3 perinatolog da 10 diye ölçüyor ya sonlandırın yada her ay takip demişler 1 ay beklediler 1 ay sonra yine ölçü 10 çıktı sonra fetal mr istediler arkadaşım osman beye gitti osmab bey 6 ölçtü saçmalamasınlar dedi mr da çektirtmedi sonuç olarak sağlıklı bir bebeto mevcut yani sen öncesinde kliniği bir ara ölçülerini söyle danış bence umarım hayırlı haberler alırsın
He birde arkadaşım dediki 12 ile 11 lerle korkmasın 15 16 ile başlasaydı sıkıntıydı evet ama 10 12 vs olunca akıyormuş sanırım bi arkadaşada dediler beyinde sıvı birikiyor ama çok değil akar bu demişler

Son düzenleme:

Gozde

Kayıtlı Üye
rank
Tamam hemen öğrenip yazıyorum size allah korktuğun şetlerle sınamasın seni canım benim 🤲🏻

Şişide kadın doğum uzmanı bu adamda perinatolog dr osman özyurt
Abide-i hürriyet caddesi istasyon apt no 131 kat 2 şişli istanbul.
bundan 7 ay önce 450 lira muayene ücreti vardı.
Ben arkadaşımdan da bilgileri aldım şöyle diyor ilk kadın doğumcusu ölçüp 7 görünce perinatoğa gönderiyor 3 perinatolog da 10 diye ölçüyor ya sonlandırın yada her ay takip demişler 1 ay beklediler 1 ay sonra yine ölçü 10 çıktı sonra fetal mr istediler arkadaşım osman beye gitti osmab bey 6 ölçtü saçmalamasınlar dedi mr da çektirtmedi sonuç olarak sağlıklı bir bebeto mevcut yani sen öncesinde kliniği bir ara ölçülerini söyle danış bence umarım hayırlı haberler alırsın
He birde arkadaşım dediki 12 ile 11 lerle korkmasın 15 16 ile başlasaydı sıkıntıydı evet ama 10 12 vs olunca akıyormuş sanırım bi arkadaşada dediler beyinde sıvı birikiyor ama çok değil akar bu demişler
Arayip gidiyorum hemen cok sagolun bana da aldirmami heyete girmemi solediler kac gundur bastigim yeri bilmiyorum

Z

Zemheri

Guest

Merhaba ben 24 yaşındayım bebeklik den beri hdrosefali hastasıyım evliyim eğer artış olmazsa sıkıntı değil dediler v3 3 ayl8k gebeyim canim bebeklikten buyan li artış olmadi sağlıklı gebelik yasiyom her doktora güvenmeyin yani sağlıksız diyorlar sağlıklı oluyorlar

Suden.az

Kayıtlı Üye
rank

Merhaba ben 24 yaşındayım evliyim bebeklimten beri hidrosafeli hastasıyım ama artış olmuyor bundan sonra olurmu olmazmış bilemem 3 aylik hamileyim sağlıklı gebelik diyorlar her hasta kötü demek değil canım belkide doktor yanıldı uzuldune degmez

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar