Hisleriniz nediyor?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler kategorisinde Gülderen tarafından oluşturulan Hisleriniz nediyor? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,284 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler
Konu Başlığı Hisleriniz nediyor?
Konbuyu başlatan Gülderen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selda mas

Gülderen

Kayıtlı Üye
rank
Bebeğin cinsiyetiyle ilgili sizin hisleriniz dogru çıktımı?
Doktorum ısrarla erkek diyor daha 17 haftadayım kız olsun istediğim içinmi bilmiyorum erkekmis gibi gelmiyor.
Sizin hisleriniz sizi yanıltimi ? Gece gece aklima gelene bakın 🙈

Sibelita

Kayıtlı Üye
rank
Doktorum ısrarla erkek diyor daha 17 haftadayım kız olsun istediğim içinmi bilmiyorum erkekmis gibi gelmiyor.
Birinci hamileliğimde hep erkek diye hissediyordum malesef düşük oldu , ikinci hamileliğimde sürekli rüyamda kız bebek görüyordum dedim kızım olacak ismini bile düşündüm , doktor erkek diyo 99% .. hislerim doğru çıkmadi sağlıkla gelsinlerdr 🤲❤❤

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla canım ben gebeliğin başından beri hep erkek erkek dedim babası kız dedi sonuç erkek 😍🤭 yani doktor yanlış bakmadı ise

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Bn hep kız olacak diye hissettim ama erkek dedi doktor 31 haftalıkken yine sordum doktora emin olmak için kesin erkekmis rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah 🤲

Ciçiş örgüler

Kayıtlı Üye
rank
Benm ilk oğlum olsun istemiştim babamın adını koyayım ölede hissettim zaten rabbim verdi elhamdülillah. İkinciye herkes oğlan dedi ben kız hissettim. rüyamda bi kız cocugu bana kosuyordu vede babam bana lokum almıstı öle gördüm. Kızım oldu. Üçüncüde erkek dedi yine herkes ve ben yine kız hissettim vede inanırmısınız ikinci kızımdaki rüyanın aynısını gördüm ve kızım oldu. Tuhaftır belki ama tahminim babamın hiç oğlu olmamıs cok istemiş ama rabbim vermemiş. O yüzden ne zaman babamın bana lıkum verdiği ni görsem rüyamda hep kızım oldu ☺️

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Oğlumda hamileligimin başında erkek gördüm rüyamda ve oldu şimdi kızıma hamiley hep kız bebek gördüm başka kız çocukları kuzu falan gördüm doktorum kıza benziyor dedi hissedemedim çevre etkiliyor insanı dediler karnın sivri bide oglumdaki gibi rahat geçiyor kusmadim tatlı yedim tüm cahiliye testleri erkek çıktı vs. Ondan mı bilemem ama erkek hissettim kız hiç hissetmedim sonuç kız doğuma 2 haftam var yaklaşık yani bazen senin çevrenin lafları istekleri etkileyebiliyor 17 hafta olmuş ayrintiliya da gir orada netleşmiş olur . İlk hamilelik mi

Mervegüll

Kayıtlı Üye
rank
İlk gebeligimde hep kız hissediyordum 24 haftada anca gösterdi cinsiyeti erkek inanamadim baya bı sure ikinciye hamileyim 17 haftada kıza benziyor dedi detaylı ultrason da kız dedi geceen pazartesi günü yine kız dedi doktor ama hala inanamıyorum kız olduğuna ya erkek çıkarsa buda diye eşim sen böyle her ay sorucakmisin cinsiyeti diyor dedim dogurdugum an bile dicem kizmi erkekmi 🤣🤣🤣

Egebaby

Kayıtlı Üye
rank
Kiz istesik kiz saniyorrdum bol eksi yiyordum.istemsiz bir sekilde butun bulgular kiza cikiyordu takiiii kontrolde doktor cikintisi var diyene kadar . İnanmadim yok dedim olamaz . AMa benim pasa gostermeye merakliymia acmis bacaklarini iyi bakin yanlislik olmasin der gibi 🤭😂😂😂 USG goruntusunu de vermisti doktorum anca bakarak kabullenirain demisti 😂😂😂😂 o yuzden hislerim sifir

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Belki olmuyor ama ilk oğlumda erkek hissediyordum rüyalarıma girerdi ikincide herkes bana erkek demişti ama emin olamıyordum kızım olacak demek ki hissetmişim 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar