Hoppala/zıpzıp

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan Hoppala\/zıpzıp başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,070 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı Hoppala\/zıpzıp
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kızlar gökçeye zıp zıp almayı düşünüyorum 3 aylık oluyor haftaya inşallah. Zıp zıp alma isteğim ayaklarının üstüne basarsa belki gazı daha kolay çıkar diyor annem deneyeceğiz. Nası bir şey alayım daha önceden tecrübe edinen oldu mu. Hiç bir fikrim yok nasıl almam gerektiği konusunda

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar gökçeye zıp zıp almayı düşünüyorum 3 aylık oluyor haftaya inşallah. Zıp zıp alma isteğim ayaklarının üstüne basarsa belki gazı daha kolay çıkar diyor annem deneyeceğiz. Nası bir şey alayım daha önceden tecrübe edinen oldu mu. Hiç bir fikrim yok nasıl almam gerektiği konusunda
İyi de kuzum 6 aydan küçük bebekler kullanamıyor ki onu ben alacaktım baya bir araştırdım bebeğin desteksiz oturabilmesi, kafasını sabit tutabilmesi ,sırtını dik tutması lazım onun için yine sen bilirsin ama şuan gökceye uygun değil..

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İyi de kuzum 6 aydan küçük bebekler kullanamıyor ki onu ben alacaktım baya bir araştırdım bebeğin desteksiz oturabilmesi, kafasını sabit tutabilmesi ,sırtını dik tutması lazım onun için yine sen bilirsin ama şuan gökceye uygun değil..
Aynen katılıyorum. Daha çok erken gökçe için

Aynen canım Beren için de alacaktım ben ama 6 aydan önce kullanmayın diyorlar katılıyorum👫

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Kız internette 3 ay yazıyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doktoruna sorayım bakalım kızlar teşekkür ederim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kız internette 3 ay yazıyor

Doktoruna sorayım bakalım kızlar teşekkür ederim
Allah Allah ben şimdi yeniden baktınm 6 yaziyor kuzum acaba farklı şeylerden mi bahsediyoruz

Kesinlikle 6. ayını doldurmamış bebekler hoppalaya bindirilmemelidir. Bir bebeğin hoppalaya binebilmesi için, başını ve sırtını dik tutabiliyor olması, desteksiz oturabilmesi gerekir. Kullanılan hoppalanın sağlam, güvenilir olması ve kurulumun doğru yapılmış olması gerekir.

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
Allah Allah ben şimdi yeniden baktınm 6 yaziyor kuzum acaba farklı şeylerden mi bahsediyoruz

Kesinlikle 6. ayını doldurmamış bebekler hoppalaya bindirilmemelidir. Bir bebeğin hoppalaya binebilmesi için, başını ve sırtını dik tutabiliyor olması, desteksiz oturabilmesi gerekir. Kullanılan hoppalanın sağlam, güvenilir olması ve kurulumun doğru yapılmış olması gerekir.
Sağol canım benim teşekkür ederim kızlar

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Bencede daha erken Allah korusun vücudunda sıkıntı olur minik Gökçe'nin ☺️ bence biraz daha beklemeli 🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar