Hoşçakalın canlar 👋💝🥰😞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya🌼 tarafından oluşturulan Hoşçakalın canlar 👋💝🥰😞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 702 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hoşçakalın canlar 👋💝🥰😞
Konbuyu başlatan Mariya🌼
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
İlk önce hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim ☺️💝 iyiki sizi tanımışım, en zor zamanım da yanımda oldunuz, ve benim için özel olan bir kaç kişi var onlara da çok teşekkür ediyorum iki yıldır uygulamayı kullanıyorum bir zmn ara verdim ama sizi özlediğim için tekrar geri geldim , belki tekrar gelirim ama ne zmn bilemiyorum, ama bu süreç içerisinde emin olun hepinizi çok özleyeceğim 😞, bu aralar hiç iyi değilim çok zor bir süreçten geçiyorum , pek vaktim de olmuyor o yüzden bir süre olmayacağım geri gelirmiyim bilemiyorum, hakkım yok ama eğer varsa helal olsun sizde hakkınızı helal edin canlarım, Allah'a emanet olun sizi çok seviyorum 🥰💝

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İlk önce hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim ☺️💝 iyiki sizi tanımışım, en zor zamanım da yanımda oldunuz, ve benim için özel olan bir kaç kişi var onlara da çok teşekkür ediyorum iki yıldır uygulamayı kullanıyorum bir zmn ara verdim ama tekrar geri geldim , belki tekrar gelirim ama ne zmn bilemiyorum, ama bu süreç içerisinde emin olun hepinizi çok özleyeceğim 😞, bu aralar hiç iyi değilim çok zor bir süreçten geçiyorum , o yüzden bir süre olmayacağım geri gelirmiyim bilemiyorum, yok ama eğer hakkım varsa helal olsun hepinize sizde hakkınızı helal edin canlarım, Allah'a emanet olun sizi çok seviyorum 🥰💝
Balım neden gidiyorsun 😔. Rabbim tez vakitte bütün derdini sıkıntını en hayırlı şekilde çözsün inşallah hakkım varsa helal olsun kuzum seni çok seviyorum biliyorsun 😘. Derdine derman bulunca geri gel olur mu özletme fazla kendini. Allah'ıma emanetsin Ali'me dikkat et iyi ki tanıdım seni 😘❤️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Balım neden gidiyorsun 😔. Rabbim tez vakitte bütün derdini sıkıntını en hayırlı şekilde çözsün inşallah hakkım varsa helal olsun kuzum seni çok seviyorum biliyorsun 😘. Derdine derman bulunca geri gel olur mu özletme fazla kendini. Allah'ıma emanetsin Ali'me dikkat et iyi ki tanıdım seni 😘❤️
Çok sağol kuzum bende seni çok seviyorum sende biliyorsun 🥰, amin inşallah sizde bol bol dua edin , biliyorsun bir hastamız için yasin istemiş tim ,hâlâ yoğun bakımda durumu iyiye gitmiyor acil kalp nakli gerekiyor, bu yüzden bir sürü misafir gelip gidiyor ve bu süreçte sadece eşimin yanında olmak istiyorum, buraya biraz ara versem iyi olucak diye düşündüm, inşallah geri gelirim kuzum, sizde kendinize iyi bakın Kayra da iyi bak oda inşallah hemen iyileşir, sizi çok öpüyorum 😘😞💝👋bende iyiki tanımışım seni balım 🥰

Demet

Kayıtlı Üye
rank
İlk önce hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim ☺️💝 iyiki sizi tanımışım, en zor zamanım da yanımda oldunuz, ve benim için özel olan bir kaç kişi var onlara da çok teşekkür ediyorum iki yıldır uygulamayı kullanıyorum bir zmn ara verdim ama sizi özlediğim için tekrar geri geldim , belki tekrar gelirim ama ne zmn bilemiyorum, ama bu süreç içerisinde emin olun hepinizi çok özleyeceğim 😞, bu aralar hiç iyi değilim çok zor bir süreçten geçiyorum , pek vaktim de olmuyor o yüzden bir süre olmayacağım geri gelirmiyim bilemiyorum, hakkım yok ama eğer varsa helal olsun sizde hakkınızı helal edin canlarım, Allah'a emanet olun sizi çok seviyorum 🥰💝
Helal olsun ne demek canimm bizde seni çok çok sevdik cansın 😍😍💞💞❤️❤️

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Benim hakkım varsa helal olsun canım sende helal et. Rabbim gönlünü ferahlatsın 🙏 gönlüne göre hayırlısını versin inşallah 🙏 hep mutlu ol seni o güzel kalbinden öpüyorum 😘🥰❤️ yaradana emanet olun 🙏

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Çok sağol kuzum bende seni çok seviyorum sende biliyorsun 🥰, amin inşallah sizde bol bol dua edin , biliyorsun bir hastamız için yasin istemiş tim ,hâlâ yoğun bakımda durumu iyiye gitmiyor acil kalp nakli gerekiyor, bu yüzden bir sürü misafir gelip gidiyor ve bu süreçte sadece eşimin yanında olmak istiyorum, buraya biraz ara versem iyi olucak diye düşündüm, inşallah geri gelirim kuzum, sizde kendinize iyi bakın Kayra da iyi bak oda inşallah hemen iyileşir, sizi çok öpüyorum 😘😞💝👋bende iyiki tanımışım seni balım 🥰
Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah kuzum Allah'tan ümit kesilmez inşallah hayırlı haberler alırsınız 😘 dikkat ederim balım ♥️ bende snsi iyi ki tanıdım kuzum 😘♥️

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 35. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık büyük kavun büyüklüğünde.
Böbrekler tamamen gelişti. karaciğer bazı atık maddeleri yok edecek duruma geldi. birçok temel fiziksel gelişim tamamlandı.karnınız iyice büyüdü. özellikle sağ tarafta kaburgalar baskı artar. bu haftadan itibaren doğum şeklini planlamak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 44 cm ağırlıgı 2490 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Helal olsun ne demek canimm bizde seni çok çok sevdik cansın 😍😍💞💞❤️❤️
Çok teşekkür ederim canım benim 😍🤗
Benim hakkım varsa helal olsun canım sende helal et. Rabbim gönlünü ferahlatsın 🙏 gönlüne göre hayırlısını versin inşallah 🙏 hep mutlu ol seni o güzel kalbinden öpüyorum 😘🥰❤️ yaradana emanet olun 🙏
Amin inşallah canım benim 😍🤲 çok çok teşekkür ederim iyiki tanımışım seni bende çok öpüyorum sizi 😘❤️ sende Allah'a emanet ol
Birtanem neden gidiyorsun😪 hakkım Varsa Helal olsun Ozletme kendini seni cok seviyorum💫🤗
Kuzum hiç iyi değilim gerçekten kalbim duracak gibi nefes alamıyorum, kendimi toparlamam lazım o yüzden, bende seni çok seviyorum, inşallah nasip olursa güzel haberler alırsak herşey yoluna girerse muhakkak geri gelirim 😍🤲😘
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah kuzum Allah'tan ümit kesilmez inşallah hayırlı haberler alırsınız 😘 dikkat ederim balım ♥️ bende snsi iyi ki tanıdım kuzum 😘♥️
Amin inşallah Ayşem 🤲 ♥️

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Arada bi mola gerekiyor bence ondan niye gidiyorsun gitme demicem git biraz kafanı dinle geri gel 🥰🥰 Benden yana hakkim helal olsun. Bende seni seviyorum Allah'a emanet ol kendine iyi bak ve yakın zamanlarda dön 🥰🥰😍😍💞💞

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Allah'a emanet ol kuzum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar