Hoşçakalın kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Tanışma kategorisinde Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış tarafından oluşturulan Hoşçakalın kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,866 kez görüntülenmiş, 52 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Tanışma
Konu Başlığı Hoşçakalın kızlar
Konbuyu başlatan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar eskisi gibi artık girmiyorum uygulamaya ilerde belki tekrar gelirim baya yorgunum psikolojikmen hiç iyi değilim hepmizi kocaman öpüyorum Allah'a emanet olun 🙏
Sende Allah'a emanet ol canım benim ❤️ seviliyorsun her zaman geri gelmeni isteriz

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Sende Allah'a emanet ol canım benim ❤️ seviliyorsun her zaman geri gelmeni isteriz
♥️♥️ Canımsın
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sende Allah'a emanet ol canım benim her zaman gel seni seviyorum kuzum ♥️🌹💫
Birtanemm ❣️😍

Sende Allah'a emanet ol cnm🥰
🙏🙏♥️

rank
Gamzem neler yaşadım bir bilsen hiç heves kalmadı inanki bazen düşünüyorum diyorum keşke bu çocuk olmasaydı karnimda Allah'ımin zoruna gidecek ama bazen canıma bile kıymak istiyorum bu kötü dünyada yaşamak istemiyorum daha fazla çocuklarim için sabrediyorum sadece inanki

Sende ALLAHA emanet ol canim tekrar gelirsin insaALLAH 😘
İnşallah

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Gamzem neler yaşadım bir bilsen hiç heves kalmadı inanki bazen düşünüyorum diyorum keşke bu çocuk olmasaydı karnimda Allah'ımin zoruna gidecek ama bazen canıma bile kıymak istiyorum bu kötü dünyada yaşamak istemiyorum daha fazla çocuklarim için sabrediyorum sadece inanki
Yanlız değilsin canım unutma ki sende değerli bir varliksin annesin karnında ve senin ilgine ihtiyacı olan çocukların var her zaman her konuda yanındayız ve unutma ki umut her zaman var ne derdin var ise elbette oda geçecek ne hissettiğini az da olsa anliyabiliyorum hiçbirimizin hayatı dört dörtlük deil elbette hepimiz zaman zaman böyle durumlar yaşıyoruz sıkiyoruz bunaliyiruz ama sonra bir bakmışsın ki oda gelmiş geçmiş kendimizi yıprattigimizla kalıyoruz demen o ki hicbisey için degmiyor canının sağlığının ve evlatlarinin kıymetini bil hicbisey senden önemli deil

rank
Yanlız değilsin canım unutma ki sende değerli bir varliksin annesin karnında ve senin ilgine ihtiyacı olan çocukların var her zaman her konuda yanındayız ve unutma ki umut her zaman var ne derdin var ise elbette oda geçecek ne hissettiğini az da olsa anliyabiliyorum hiçbirimizin hayatı dört dörtlük deil elbette hepimiz zaman zaman böyle durumlar yaşıyoruz sıkiyoruz bunaliyiruz ama sonra bir bakmışsın ki oda gelmiş geçmiş kendimizi yıprattigimizla kalıyoruz demen o ki hicbisey için degmiyor canının sağlığının ve evlatlarinin kıymetini bil hicbisey senden önemli deil
Aynen gamzem çok haklısın ağladım okurken 🥹 8yiki varsın 😘

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar