HOŞGELDİN 25.HAFTAM❣️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Temmuz Anneleri kategorisinde Çağnurrr20 tarafından oluşturulan HOŞGELDİN 25.HAFTAM❣️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 532 kez görüntülenmiş, 34 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Temmuz Anneleri
Konu Başlığı HOŞGELDİN 25.HAFTAM❣️
Konbuyu başlatan Çağnurrr20
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çağnurrr20

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kız aysenur sen daha kayraya hamileydun bir zamanla şimdi Kayra büyüdü ayra geliyor kız yaslandikmi ne ben bu minnaklarin dugunlrine gelicem beni çağır biraz yaşlı olurum ama yine formunda olurum 😥💞
😂😂😂 Elif ablaya gerçekten öyle ha zaman çok çabuk geçiyor bende diyorum kendi kendime barış ne ara 6 aylık oldu sanki dün doğum yaptım gibi hissediyorum 🫠
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Valla kuzum ya gün bile geçmiyor ay 🤦🏻‍♀️
Aynen öyle ama doğum yapınca zaman nasıl geçiyor bilmiyeceksin🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
😂😂😂 Elif ablaya gerçekten öyle ha zaman çok çabuk geçiyor bende diyorum kendi kendime barış ne ara 6 aylık oldu sanki dün doğum yaptım gibi hissediyorum 🫠
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle ama doğum yapınca zaman nasıl geçiyor bilmiyeceksin🥰
Onu artık Kayradan anladık ne ara 2 yaşına girecek kadar büyüdü eşimle onu düşünüyoruz 😂😂

Çağnurrr20

💜 Ecrin Vera'm🐣 💜
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-07-03
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar