Sorum var Hulyadan haber varmi canlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Naziko tarafından oluşturulan Hulyadan haber varmi canlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,230 kez görüntülenmiş, 38 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hulyadan haber varmi canlar
Konbuyu başlatan Naziko
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Kızlar Hülya konuşacak durumda değil Dün ben görüştüm kendisiyle Umut yani bebeğin ismi şu an hastanede Entübe halinde Umut annesine İnşallah Umut olacak bol bol dua edelim arkadaşlar bizlerden şu an dua istiyor Hepinize ayrı ayrı teşekkür etti Allah razı olsun dedi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar Hülya konuşacak durumda değil Dün ben görüştüm kendisiyle Umut yani bebeğin ismi şu an hastanede Entübe halinde Umut annesine İnşallah Umut olacak bol bol dua edelim arkadaşlar bizlerden şu an dua istiyor Hepinize ayrı ayrı teşekkür etti Allah razı olsun dedi
Minik umut ismi gibi olur inşallah rabbim sağlık versin yarabbim hülyanın yüzüne gülsün inşallah evladını ona bağışlasın 🤲🏻

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
Rabbim kimseyi evlad acısıyla sınamasın bende ilk çocuklarımı erken doğurub kayb etmişdim çok ama çook zor inşaallah umit kendisine ismi gibi umut olur acılarını hafifletir 🤲🤲

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Minik umut ismi gibi olur inşallah rabbim sağlık versin yarabbim hülyanın yüzüne gülsün inşallah evladını ona bağışlasın 🤲🏻
Amin amin inşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim kimseyi evlad acısıyla sınamasın bende ilk çocuklarımı erken doğurub kayb etmişdim çok ama çook zor inşaallah umit kendisine ismi gibi umut olur acılarını hafifletir 🤲🤲
İnşallah canım Allah'ım sana da sabır versin Gerçekten zor Rabbim düşmanıma daha evladıyla sınamasın zor bir imtihan Hülya da inşallah Umudun sayesinde atlatacak

Şəfəq

Kayıtlı Üye
rank
İnşAllah sag salim kavuşurlar🤲Her şey güzel olur İnşAllah Allah yardımcısı olsun Hülyamın ve Ümitin🤲🤲🤲

Bende çok kötü durumdayım benimde rahim yetmezliyim var dokdor söylüyo halka takalım erken dogum ola bilir😔😔😔

Allah her kese yardım etsin İnşAllah
Canım sen kaç hafdadasın? Ben 2hafda önce dikiş atdı doktor bende ilk çocuklarımı rahim yetmezliyi yuzunden kayb etmişdjm şimdide aynı soronu yaşıyorum rahim yetmezliyi var erken doğum riski var dikiş atıldı pragesderon takviye yazdı yatıyom öylece doktur ihdiyacın dışında kalkma dedi. Sende doktor ne söyluyo bence vakit kayb etmeden doktura git halkamı dikişmi dokturun koysun kalkma ihdiyac dışında

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar