Hurma yemek

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine0660 tarafından oluşturulan Hurma yemek başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,601 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Hurma yemek
Konbuyu başlatan Emine0660
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Eedemciozlem

Eedemciozlem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 15 haftalık hamileyim.geçen haftalarda kanaamam oldu ama geçti progestran kullanıyorum.bilmeden iki hurma yedim iyi değilmiş diye dıydum bi sorun olurmu
Merhaba hacdan gelen 3 hurmayı üzerine yasin i şerif okuyup birini sancılar başlarken 2.sını doğum başlarken3. De doğumdan sonra yemek hem şifa hem fayda eder ben denedim 4 kilo 200 gr doğdu ortanca oğlum bin şükür doğumum çok kolay ve neredeyse sancısız geçti 3. Oglum sezaryan oldu bu bebişim de sezaryan olucakmış

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hacdan gelen 3 hurmayı üzerine yasin i şerif okuyup birini sancılar başlarken 2.sını doğum başlarken3. De doğumdan sonra yemek hem şifa hem fayda eder ben denedim 4 kilo 200 gr doğdu ortanca oğlum bin şükür doğumum çok kolay ve neredeyse sancısız geçti 3. Oglum sezaryan oldu bu bebişim de sezaryan olucakmış
İnşaAllah unutmaz isem yaparım tabi o günlere sağ salim gelirsek Allahımın izni ile 💕

arzumsun

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba arkadaşlar 15 haftalık hamileyim.geçen haftalarda kanaamam oldu ama geçti progestran kullanıyorum.bilmeden iki hurma yedim iyi değilmiş diye dıydum bi sorun olurmu
hurma saglikli bnde hergun tuketiyorum 2 3 tane 18 haftalik hamileyim zarari oldugunu duymadim rabbim saglikla kucaklarimiza almayi nasip etsin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar