idrar mi bez mi koku yapiyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Bebeğim Büyürken kategorisinde Zümree 👸 tarafından oluşturulan idrar mi bez mi koku yapiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,033 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Bebeğim Büyürken
Konu Başlığı idrar mi bez mi koku yapiyor
Konbuyu başlatan Zümree 👸
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Ek gıda vs veriyorsan ara sıra ondan da olabilir galiba canım bezden kaynaklı da olabilir istersen yarın bir götür için rahat eder
Ek gıdaya başlamadan öncede vardi bir ara bezi değiştirdim yine vardi bir doktora gidelim bakalım doktara gitmek hiç istemiyorum sürekli kan alıyorlar küçük birseyden de ya

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ek gıdaya başlamadan öncede vardi bir ara bezi değiştirdim yine vardi bir doktora gidelim bakalım doktara gitmek hiç istemiyorum sürekli kan alıyorlar küçük birseyden de ya
Evet oda doğru yazarken oda aklıma geldi ya birde delik deşik ediyorlar ya insanın yüreği dayanmıyor

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Yok dayanmıyor insan ağlarken gözümün içine bakıyor beni kurtar diye sanki çok kötü oluyorum😥😢 doğal yol tedavisi yok mu acaba
Aynen öyle ya aynı bende oyleyim ya canım benim 😢 enfeksiyon varsa antibiyotik fln kullanmn lazım bebek çünkü başka geçmez galiba bilmyrm ki başıma hiç gelmedi

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Aynen öyle ya aynı bende oyleyim ya canım benim 😢 enfeksiyon varsa antibiyotik fln kullanmn lazım bebek çünkü başka geçmez galiba bilmyrm ki başıma hiç gelmedi
Bakalim bi gidelim aglatmazlar bebegi çok insaALLAH canim enfeksiyonda varsa nereden geldiki sen daha 5 aylik bir bebeksin ya bu nedir 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar