Sorum var İdrar tahlilinden anlayan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nur333 tarafından oluşturulan İdrar tahlilinden anlayan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 534 kez görüntülenmiş, 46 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrar tahlilinden anlayan
Konbuyu başlatan Nur333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Nur333

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar idrar tahlilinden anlayan var mı. Ben idrarım koyu renk diye acile gitmiştim tahlil vermiştim CRP 12 çıkmış eritrosit ve lökosit de yüksek. İdrarda kan çıkmış ama bana hafif bir enfeksiyon demişti ve ilaç dahi vermemişti kadın doğumda da randevu bulamıyorum asla 😥

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-07-22
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız
A

Adsız anne adayı

Guest
Evet enfeksiyon var lökosit de enfeksiyon işareti idrarda kan her zaman kötü olmak zorunda değil korkma bunun değerleri önemli mesela ne kadar yüksek bı kaç değer yüksekse sorun değil ama normal değer ile arasında bayağı fark varsa bı hekim görse iyi olur bol su iç Allah şifa versin inşallah 🤲

Saliş Ozi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar idrar tahlilinden anlayan var mı. Ben idrarım koyu renk diye acile gitmiştim tahlil vermiştim CRP 12 çıkmış eritrosit ve lökosit de yüksek. İdrarda kan çıkmış ama bana hafif bir enfeksiyon demişti ve ilaç dahi vermemişti kadın doğumda da randevu bulamıyorum asla 😥
Kaç haftaliksin cnm

Gamze Hümeyra

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank
Çok geçmiş olsun canım 🥰

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-09-17
Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mango büyüklüğünde.
Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.
bacaklarda ödem olması tehlike işaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 31 cm ağırlıgı 550 gr :)

Nur333

Kayıtlı Üye
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-07-22
Gebeliğinizin 31. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık kokonat büyüklüğünde.
Bebek başını bir taraftan diğer tarafa çevirebilir. çok hareket etmesinden dolayı annede uykusuzluk olabilir. Bu haftadan itibaren yalancı doğum ağrıları (braxton hick kasılmaları) başlar. bazen erken doğum eylemi başlayabilir. ağrılar sürekli olursa mutlaka doktorunuza haber verin.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 40 cm ağırlıgı 1650 gr :)

Taze anne

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canım

Sümeyraaa🤍

Kayıtlı Üye
rank
enfeksiyon var canım bol bol su iç

Ulduz

Kayıtlı Üye
rank
Canim idrar tesdi verdigin zaman once kendini iyice paceteye sil idrari bir kismin tualete yapdikdan sonra bir kismini idrar kabina yap o zaman idrar testleri daha aydin netice veriyo

Gamze Hümeyra

Kayıtlı Üye
Ayın Annesi
rank

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2022-09-17
Gebeliğinizin 23. Haftasındasınız.
Bebeğiniz yaklaşık mango büyüklüğünde.
Bebeğin kulakları daha iyi duymaya başlar. akciğerdeki damarlar solunuma hazır hale gelmek için büyümeye başlar. Ayaklarınızda ödem oluşmaya başlar.
bacaklarda ödem olması tehlike işaretidir. dikkatli olmak gerekir.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 31 cm ağırlıgı 550 gr :)
Tüm sayfalar yüklendi.