Idrar yolu Enfeksiyon fitil kullanımı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İmoşun Annesi tarafından oluşturulan Idrar yolu Enfeksiyon fitil kullanımı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,507 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Idrar yolu Enfeksiyon fitil kullanımı
Konbuyu başlatan İmoşun Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar ben 21+4 haftalık gebeyim bende sürekli idrar yolu enfeksiyonu tekrarlıyor doktorum bana merhem ve fitil verdi merhemi kullanıyorum ama fitilden Bi türlü emin olamadım kullanan var mı nasıl kullanılıyor daha önce ki gebeliğimde de vermişti ama kullanmadım kötü bisey yapıyormuşum hissi veriyor

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar ben 21+4 haftalık gebeyim bende sürekli idrar yolu enfeksiyonu tekrarlıyor doktorum bana merhem ve fitil verdi merhemi kullanıyorum ama fitilden Bi türlü emin olamadım kullanan var mı nasıl kullanılıyor daha önce ki gebeliğimde de vermişti ama kullanmadım kötü bisey yapıyormuşum hissi veriyor
Banada vermişti bende ilk aylar olduğu için tereddüt edip kullanmamıştım gidince tekrar baktırcam enfeksiyon falan için

Elisa

Kayıtlı Üye
rank
Fitil BiLmem Ama kulanan arkadaslarim oldu Ama idrar infection cok Ama cok kotu cokta dikat et ben 35 haftaligim ve hala ayni gidiyor tekrarliyor tek tavsiyem cok su icmek Cunku benimkisii sag bobrege bile sanci eti dusun ..o yuzden verdigi ilaclari Al ve bol bol su ic

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Bana fitil vermedi doğumdan sonra tedavi edebilirim dedi doğumdan sonra fitil ve krem verdi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Benimde enfeksiyonum sürekli tekrarlanıyor ama bana hiç fitil ve merhem vermedi. Sizinki kaşıntı da oluyor olmalı herhalde. Bana tek kullanımlık doz veriyor ☺️doktor verdiyse almalısınız bence kötü birşeyi olsa doktor vermezdi bence

Nur Toygar Tıraz

Kayıtlı Üye
rank
Valla fitil veriyor doktorlar genellikle hatta çok alıntı olursada veriyor doktorum bana söylemişti gerekirse yazarım diye. Bir sorun olsa vermezler bence. Enfeksiyonu tedavi etmek gerekir aksi durumda sorun oluşur bence. Siz kullanın en iyisi

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bana fitil vermedi doğumdan sonra tedavi edebilirim dedi doğumdan sonra fitil ve krem verdi
Acaba neden doğumdan sonra verdi gebelikte sakıncalı mi acaba
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kullanıyorlar hep bende enfeksiyon olup olmadığna bakmadan akıntım olduğu için vermişti sadece
Bende de çok akıntı ve kaşıntı vardı diye verdi ve çok sık idrar yolu enfeksiyonu kapıyorum bekarken de olurdu hep

Kullanıyorlar hep bende enfeksiyon olup olmadığna bakmadan akıntım olduğu için vermişti sadece
Bende de çok akıntı ve kaşıntı vardı diye verdi ve çok sık idrar yolu enfeksiyonu kapıyorum bekarken de olurdu hep
Benimde enfeksiyonum sürekli tekrarlanıyor ama bana hiç fitil ve merhem vermedi. Sizinki kaşıntı da oluyor olmalı herhalde. Bana tek kullanımlık doz veriyor ☺️doktor verdiyse almalısınız bence kötü birşeyi olsa doktor vermezdi bence
Evet kaşıntı da vardı ilk ayda toz verdi kullandım şimdi krem ve fitil verdi 3 günde bir al dedi

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Acaba neden doğumdan sonra verdi gebelikte sakıncalı mi acaba

Evet kaşıntı da vardı ilk ayda toz verdi kullandım şimdi krem ve fitil verdi 3 günde bir al dedi
Geçmiş olsun canım. İlacını al endişe etme bence senin sağlığın daha önemli unutma

Tüm sayfalar yüklendi.