İdrar Yolu Enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Aleyna Yavuz tarafından oluşturulan İdrar Yolu Enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 620 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İdrar Yolu Enfeksiyonu
Konbuyu başlatan Aleyna Yavuz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Beyza🥰

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba bugün doktora gittim 29 haftalık hamileyim geçenlerde karnımın alt kısmından vajinama doğru çok şiddetli ağrılar çektim belim sırtım her yerim ağrıyordu resmen doğum sancısıydı doktora gittim öğrendim ki çok yoğun enfeksiyon kapmışım sancılarım bu yüzdenmiş ve eğer geçmezse erken doğum yapabilirmişim😔😔enfeksiyonu en hızlı neler geçirir arkadaşlar besin olarak yada başka bişey her gün bu acıyı çekmekten yoruldum ilaçlar fayda vermiyor😔😔

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kızlar merhaba bugün doktora gittim 29 haftalık hamileyim geçenlerde karnımın alt kısmından vajinama doğru çok şiddetli ağrılar çektim belim sırtım her yerim ağrıyordu resmen doğum sancısıydı doktora gittim öğrendim ki çok yoğun enfeksiyon kapmışım sancılarım bu yüzdenmiş ve eğer geçmezse erken doğum yapabilirmişim😔😔enfeksiyonu en hızlı neler geçirir arkadaşlar besin olarak yada başka bişey her gün bu acıyı çekmekten yoruldum ilaçlar fayda vermiyor😔😔
Geçmiş olsun canım

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle çok geçmiş olsun canım korkutmak istemem ama bende de aynı durum vardı erken doğum yaptım ne gerekiyorsa yap inşallah geçer 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar