İdrar Yolu Enfeksiyonu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde AmineErva'm tarafından oluşturulan İdrar Yolu Enfeksiyonu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 862 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İdrar Yolu Enfeksiyonu
Konbuyu başlatan AmineErva'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar idrar yolumda enfeksiyon var onun dışında ise yeşil akıntı şuan fitil kullanıyorum bugün son ama ben bel ağrımdan ne uzanabiliyorum ne de ayakta kalabiliyorum artı sancım da oluyor böbreklerime vurmuş olabilir mi enfeksiyon ve tabi su konusuna gelecek olursak yeterince içmiyorum desem yeridir. Artık hastaneye gitmekten de bunaldım test falan da yapmıyolar öylece gönderiyorlar ama benim ağrım sancım geçmiyor gece uykularım haram olmuş vaziyette. Yaşayan oldu mu bu şekilde napıcam ben bilmiyorum.
Kasinti ve yesil akinti rahimle ilgili olabilir bende bunlar yoktu su pek icmiyordum maalesef , siddetli batma hissi ve surekli lavaboya gitme ihtiyaci vardi ustelik tam ihtiyaci gideremiyordum bir sey tikiyor gibiydi bayagi darlanmistim cok rahatsiz ediciydi cok dua ettim 3 monurol yazdi dr. pespese sonra ne oldu biliyor musun taş dusurdum suan 33 haftalik hamileyken :) cok sükür rahatladim

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar idrar yolumda enfeksiyon var onun dışında ise yeşil akıntı şuan fitil kullanıyorum bugün son ama ben bel ağrımdan ne uzanabiliyorum ne de ayakta kalabiliyorum artı sancım da oluyor böbreklerime vurmuş olabilir mi enfeksiyon ve tabi su konusuna gelecek olursak yeterince içmiyorum desem yeridir. Artık hastaneye gitmekten de bunaldım test falan da yapmıyolar öylece gönderiyorlar ama benim ağrım sancım geçmiyor gece uykularım haram olmuş vaziyette. Yaşayan oldu mu bu şekilde napıcam ben bilmiyorum.
Normal enfeksiyon için her akşam bir bardak suya bir kaşık elma sirkesi koyup içmek çok faydalı internette hazır olanların daha güvenli olduğu söyleniyor ben tam tersi el yapımı içiyorum arada enfeksiyon yok zaten az vardı sanırım geçmiş

Tüm sayfalar yüklendi.