Sorum var İdrarda protein kaçağı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan İdrarda protein kaçağı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,763 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İdrarda protein kaçağı
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum gecmis olsun neyin var?
Teşekkür ederim çiçeğim 2 haftadır idrarda protein kaçağı çıkıyor doktor sıkıntılı bir durum tansiyonunu takip et dedi 1 hafta sonraya randevu verdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende de aynısı var canım. Tansiyon yukselmezse sorun yokmuş. Doktor tansiyon takibi verdi hastaneye gidene kadar bende yarın basliycam inş.
Teşekkür ederim kuzum bende dün başladım tansiyon takibine iki gündür hep düşük çıkıyor 8/5 9/5 gibi

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu sorunla karşılaşanınız oldumu ?
Bende eser miktarda çıkmıştı. Dr um 24 saatlik idrar testi uyguladı. Onda negatif çıktı ancak her hafta sabah akşam tansiyon takibini yapıyor. Tansiyonum normal çok şükür. Son haftalar yükselirse yükselir demişti. Şuan bir sıkıntı yok. Doğuma hazırlık idrar tahlili yaptirdi dün. Onda da artık protein çıkmamış.

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Teşekkür ederim çiçeğim 2 haftadır idrarda protein kaçağı çıkıyor doktor sıkıntılı bir durum tansiyonunu takip et dedi 1 hafta sonraya randevu verdi

Teşekkür ederim kuzum bende dün başladım tansiyon takibine iki gündür hep düşük çıkıyor 8/5 9/5 gibi
Özellikle küçük tansiyon 9 ve üzeri olmayacak .9 olursa da 10 dk dinlenip bir daha ölçum olacak. Düşmesse 14 9 olduğu an hastaneye acilden gel demişti.

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bu sorunla karşılaşanınız oldumu ?
Dahilyenin yaptığı tahlilde cıktı kadin doguma da göster dedi tansiyonun mu yüksek dedi yooo dedim 2 hafta tansiyon takibi verdiler baktılar normal tansiyon bir sonraki gidiste tekrar test protein kaçağın yok dediler bu seferde ama o arada ben çok şu içtim ondan mi düzeldim bilmiyorum doğum yaptım ben 2 bucuk aylik olduk biz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende eser miktarda çıkmıştı. Dr um 24 saatlik idrar testi uyguladı. Onda negatif çıktı ancak her hafta sabah akşam tansiyon takibini yapıyor. Tansiyonum normal çok şükür. Son haftalar yükselirse yükselir demişti. Şuan bir sıkıntı yok. Doğuma hazırlık idrar tahlili yaptirdi dün. Onda da artık protein çıkmamış.
Ben henüz 28 haftalık gebeyim kuzum evde tansiyon takibi yapmamı haftaya tekrar kontrol edileceğinin söyledi. Haftaya beni neler bekliyor onu merak ettim açıkçası. Tansiyon yüksekliği değil de düşüklüğü yaşıyorum sadece ödem falanda yok

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Ben henüz 28 haftalık gebeyim kuzum evde tansiyon takibi yapmamı haftaya tekrar kontrol edileceğinin söyledi. Haftaya beni neler bekliyor onu merak ettim açıkçası. Tansiyon yüksekliği değil de düşüklüğü yaşıyorum sadece ödem falanda yok
Ebe hanım hamilelikte düşüklük değil yükseklik önemli dedi için rahat olsun. Tansiyon yukselmiyorsa eser miktarda olabiliyormuş. Benimde çıktığında 29 30 haftalık gibi biseydim

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Dahilyenin yaptığı tahlilde cıktı kadin doguma da göster dedi tansiyonun mu yüksek dedi yooo dedim 2 hafta tansiyon takibi verdiler baktılar normal tansiyon bir sonraki gidiste tekrar test protein kaçağın yok dediler bu seferde ama o arada ben çok şu içtim ondan mi düzeldim bilmiyorum doğum yaptım ben 2 bucuk aylik olduk biz
Allah analı babalı büyütsün ömrü uzun olsun inşallah kuzum. Tansiyon yükselirse sıkıntı olabiliyormuş şükür 2 gündür ölçüm yaptığımda düşük çıktı 🤦🏻‍♀️ Bol su tavsiyene uyacağım inşallah. Günde 2 lt içiyordum ama dahada çoğaltırım artık teşekkür ederim ♥️

Ebe hanım hamilelikte düşüklük değil yükseklik önemli dedi için rahat olsun. Tansiyon yukselmiyorsa eser miktarda olabiliyormuş. Benimde çıktığında 29 30 haftalık gibi biseydim
Çok teşekkür ederim kuzum içimi rahatlattın. İki gündür kendi kendimi yiyordum resmen 🤦🏻‍♀️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar