İki Farklı Hastane İki Doktor Biri İyisin Diyor Biri kanaman var diyor

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde mervetarik tarafından oluşturulan İki Farklı Hastane İki Doktor Biri İyisin Diyor Biri kanaman var diyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 994 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İki Farklı Hastane İki Doktor Biri İyisin Diyor Biri kanaman var diyor
Konbuyu başlatan mervetarik
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mervetarik

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğim boyunca özele gittim 27 haftadayim üniversite hastanesine gittim doğumu orda planlıyordum taki oradaki doktor plasentada hafif bir kanama var diyene kadar aynı gün korkup özele gittim ve orda ki doktorum hiç bir sorun yok dedu korkmam gerekiyor mu bu durumu yaşayan ve bu durumda doğum yapan var mı fikrinize ihtiyacım var

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Hamileliğim boyunca özele gittim 27 haftadayim üniversite hastanesine gittim doğumu orda planlıyordum taki oradaki doktor plasentada hafif bir kanama var diyene kadar aynı gün korkup özele gittim ve orda ki doktorum hiç bir sorun yok dedu korkmam gerekiyor mu bu durumu yaşayan ve bu durumda doğum yapan var mı fikrinize ihtiyacım var
Yaşamadım bu durumu ama banada haftasonu akşam devletin acilinden giriş yaptım aşırı mide ağrım vardı bebeği falan kontrol etti dr 36 haftaligim ama ultrasonda 37+4 gelişimi hemen gün vermemiz lazım doğumun gelmiş bu hafta alsınlar falan dedi normalde özele gidiyorum doğumumu da özelde yapicam söyledim korkuttu beni dün kendi dr ma gittim 27 ağustosta alacak sezeryana hiç bir sıkıntın yok erken şu an dedi. Özeldekii ultrasonlar daha iyi devlettekilerden ama dr tecrübesi daha önemli tabi istersen başka bir yere daha git için rahat etsin

mervetarik

Kayıtlı Üye
rank
Yaşamadım bu durumu ama banada haftasonu akşam devletin acilinden giriş yaptım aşırı mide ağrım vardı bebeği falan kontrol etti dr 36 haftaligim ama ultrasonda 37+4 gelişimi hemen gün vermemiz lazım doğumun gelmiş bu hafta alsınlar falan dedi normalde özele gidiyorum doğumumu da özelde yapicam söyledim korkuttu beni dün kendi dr ma gittim 27 ağustosta alacak sezeryana hiç bir sıkıntın yok erken şu an dedi. Özeldekii ultrasonlar daha iyi devlettekilerden ama dr tecrübesi daha önemli tabi istersen başka bir yere daha git için rahat etsin
Teşekkür ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 😊

Melikeee42

Kayıtlı Üye
rank
Bende ilk gebeliğimde tıp fakültesine gitmiştim orda banada dediler karnının içinde kanama olmuş bu bebeğin ilerde büyümesini engelleyebilir dedi başka doktora gittiğimde öyle bireyin olmadığını söylemişti tek bir doktorun lafına bakma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar