İki kese gözüktü kizlar acil bakar mısınız

• Konbuyu başlatan Berika sultan
  • Toplam 2 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Berika sultan tarafından oluşturulan İki kese gözüktü kizlar acil bakar mısınız başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 630 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İki kese gözüktü kizlar acil bakar mısınız
Konbuyu başlatan Berika sultan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll
B

Berika sultan

Guest
Kizlar ben Aralık ayının 20 sinde sprailimi aldırdım daha sonra hiç adet görmedim bir hafta önce test yaptım pozitif çıktı . Dün kan vermistim bugün doktora gittim bt hcg hormonu 3.000 kusur dedi ve ultrasonla baktığında iki kese goxuktugunu söyledi başka bir şey demedi iki hafta sonra gel kalp atışlarını dinleyelim dedi ikiz büyük ihtimalle dedi daha önce yaşayan var mı ??

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Kizlar ben Aralık ayının 20 sinde sprailimi aldırdım daha sonra hiç adet görmedim bir hafta önce test yaptım pozitif çıktı . Dün kan vermistim bugün doktora gittim bt hcg hormonu 3.000 kusur dedi ve ultrasonla baktığında iki kese goxuktugunu söyledi başka bir şey demedi iki hafta sonra gel kalp atışlarını dinleyelim dedi ikiz büyük ihtimalle dedi daha önce yaşayan var mı ??
Rabbim gönlüne göre versin canım 💞

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm iki kese gorunduyse ikizdir doğrudur yani

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar