Iki normal doğum yaptım üçüncüye gebeyim başıma gelecekleri bildiğim için korkuyorum üçüncü normal doğum kolay olurmu sizce

• Konbuyu başlatan Seda0303/3
  • Toplam 14 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Seda0303/3 tarafından oluşturulan Iki normal doğum yaptım üçüncüye gebeyim başıma gelecekleri bildiğim için korkuyorum üçüncü normal doğum kolay olurmu sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,970 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Iki normal doğum yaptım üçüncüye gebeyim başıma gelecekleri bildiğim için korkuyorum üçüncü normal doğum kolay olurmu sizce
Konbuyu başlatan Seda0303/3
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Nesliesen

3Oğul1Anne

Kayıtlı Üye
rank
Ben üç normal doğum yaptım bilmiyorum belki kişiye göre değişiyor belki bebekle alakalı bilmiyorum kendimde yaşadığım tecrübeye göre yaziyorum Sadece emin ol ilk iki doğuma göre çok kolay bir doğum olmuştu üçüncü doğum yani şöyle diyeyim 19.45'te suyum geldi hastaneye gittim 23.45'te doğdu bebiş ama diğer iki doğumun yanında en kolay doğumum oydu. Hiç strese sokma kendini korkma Allahim yardımcın olur dua et bolca 🤗🤗🙏

Tuuu

Kayıtlı Üye
rank
3.dogum istisna olmadigi surece o kadar kolay geciyor ki.. ben yolda dogurmadigim icin şansliydim, o gunu hic unutamiycam galiba.. ön sanci hic yasamadim.. direk dogum sancim basladi hastane 3 dk mesafede buna ragmen hastane koridoruna vardigimda yiğilmistim.. sedyeye yatar yatmaz dogumum oldu.. doktorum oncesinde uyarmisti seni 1 gun once yatiralim genelde 3. Dogumlarda bebek bir anda asagiya iniyor demisti, cocuklarim oldugu icin kalamam demistim hastanenin yakin oldugunu hemen gelebilecegimi soylemistim , doktorum ise yetisemiycegimi soylemisti ne kadar yakin olursa olsun, allah yardimcim olduda hastaneye gidene kadar durdu allah nasip ederse 4. Dogumumda onceden hastaneye yatmayi dusunuyorum bu kez.. 3. Dogumumun hizi beni cok korkuttu cunku..

Yazgülü(semra)

Kayıtlı Üye
rank
Canim dogumum zor olmasına rağmen keşke normal olaydı iki normal oldu üçüncü sezeryan daha amaliyatta doktora diyorum ki normal yapan da akıl yok doktorumda doğum yapanda akıl yok akkilim dedi adam haklıymış uyuşukluk geçince ben ben de değildim resmen 34 gün oldu hala ağrı var ah ah keşke normal olaydı inşallah senin normal olur bir avazda sağlıkla kurtulun korkuyorsan epidural düşün canim

Canan_

Kayıtlı Üye
rank
Canım üç normal doğum yaptım üçüncüsünde sabah 11 de nişanım geldi öğleden sonra saat 4 te sancılarım başladı ama normalde hafif sancılarla başlaması gerekirken Benin çok sert bir ŞEKILDE başladı dayanamadım saat 5 te hastaneye gittik 8 santim açılmam olmuş saat 6 da oğlumu kucağıma verdiler her doğum bir olmuyor canım daha şimdiden bunları düşünüp hamileliğini ne kendine nede bebeğine zehir etme Allah sağ sağlim bebeğini kucağına almayı nasip eder inşallah.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

3.dogum istisna olmadigi surece o kadar kolay geciyor ki.. ben yolda dogurmadigim icin şansliydim, o gunu hic unutamiycam galiba.. ön sanci hic yasamadim.. direk dogum sancim basladi hastane 3 dk mesafede buna ragmen hastane koridoruna vardigimda yiğilmistim.. sedyeye yatar yatmaz dogumum oldu.. doktorum oncesinde uyarmisti seni 1 gun once yatiralim genelde 3. Dogumlarda bebek bir anda asagiya iniyor demisti, cocuklarim oldugu icin kalamam demistim hastanenin yakin oldugunu hemen gelebilecegimi soylemistim , doktorum ise yetisemiycegimi soylemisti ne kadar yakin olursa olsun, allah yardimcim olduda hastaneye gidene kadar durdu allah nasip ederse 4. Dogumumda onceden hastaneye yatmayi dusunuyorum bu kez.. 3. Dogumumun hizi beni cok korkuttu cunku..
Canım bende senin gibiydim 3. Doğumumda ön sancı çekmedim birden doğum sancıları başladı bir saat evde zor durdum doğum bölümüne gidene kadar ayakta duramıyordum ama bence dünyada bundan daha güzel bir telaş olamaz insan asla unutamıyor.

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar