İkili tarama testi acil

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde rmys tarafından oluşturulan İkili tarama testi acil başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 693 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili tarama testi acil
Konbuyu başlatan rmys
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

rmys

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben şuan 14+2yim cuma günü randevu bulabildim o zamanda tam 15 oluyoruz ikili tarama testine geçmi kaldım ilk gebeliğim bi bilgim yok bilgilendirin beni lütfen

Dilara 33

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar ben şuan 14+2yim cuma günü randevu bulabildim o zamanda tam 15 oluyoruz ikili tarama testine geçmi kaldım ilk gebeliğim bi bilgim yok bilgilendirin beni lütfen
Ben uygulamaya göre 14 haftayım ultrasyona gòre 15 dr. Bana geç kalınmış dedi ikili test için şimdi yaparsam sonuç yalnış çıkar dedi yapmadı bebek iri dedi

Defne

Kayıtlı Üye
rank
11 14 haftalar arası değilmi benim bildiğim öyle ben biraz geç kalmıştım üniversiteden randevu verdiler ama 14 haftayı geçiyo bakarlarsa demişlerdi bende numuneden sıra alıp yaptırmışdım diğerini beklememek için
A vet 14 bzn karistirdim 3. Ayin baslangiciyla san haftasinda sayim hatasi pardon git canim yinede bi gorun doktor en dogru karari verir

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Ben hep 11 12 haftalarda yaptırdım canım 15 biraz geç olabilir sanırım druna sor yine belki yapılır. Eğer geç kalınmış 3lü 4lü yaptır derse bence onları hiç yaptırma genelde hep riskli veriyor sonucu boşu boşuna psikolojini bozma

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar