İkili tarama testi hangi haftada yapılır

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Anneadayii tarafından oluşturulan İkili tarama testi hangi haftada yapılır başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,440 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İkili tarama testi hangi haftada yapılır
Konbuyu başlatan Anneadayii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Anneadayii

Kayıtlı Üye
rank
Son adet tarihine göre 10+4 günlük hamileyim. Ama doktor kalp atışını gördüğünde 1 hafta geriden geldiğini söyledi bebeğin. Sorun olmaz dedi. 29kasimda randevum var ikili tarama testi için almıştım randevuyu ama bebek geriden geldiği için son adet tarihini baz alarak mi gitmem gerek yoksa ultrasondaki hafta hesabına göre mi gitmem gerek ikili tarama testi için

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Son adet tarihine göre 10+4 günlük hamileyim. Ama doktor kalp atışını gördüğünde 1 hafta geriden geldiğini söyledi bebeğin. Sorun olmaz dedi. 29kasimda randevum var ikili tarama testi için almıştım randevuyu ama bebek geriden geldiği için son adet tarihini baz alarak mi gitmem gerek yoksa ultrasondaki hafta hesabına göre mi gitmem gerek ikili tarama testi için
Canım benim 11 ile 14 hafta arası gidiliyor sende istersen tam arasında git o zaman da sıkıntı olmaz geriden gelse bile 11 haftalığı doldurmuş olur en azından

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Randevu gününe 11+5 oluyo yanlış mı olur test yapılsa ama adet gününe göre 11+5
Doktorun sıkıntı olmaz dediyse sıkıntı olmaz merak etme zaten sen gittiğinde.eger hala geriden geliyorsa minik doktor seni ücret talep.etmeden başka bir gün çağırır dersin hocam doktorum.bana böyle böyle dedi diye ama bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum bide az az ama sık sık yemek ye gelişimi inşallah geri eski haline gelir yada geç döllenme.olmus olabilir sıkıntı olmaz.

Anneadayii

Kayıtlı Üye
rank
Doktorun sıkıntı olmaz dediyse sıkıntı olmaz merak etme zaten sen gittiğinde.eger hala geriden geliyorsa minik doktor seni ücret talep.etmeden başka bir gün çağırır dersin hocam doktorum.bana böyle böyle dedi diye ama bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum bide az az ama sık sık yemek ye gelişimi inşallah geri eski haline gelir yada geç döllenme.olmus olabilir sıkıntı olmaz.
11.haftada yapılmaz mı acaba

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
11.haftada yapılmaz mı acaba
Yapılır tabiki canım ben orda 11 ve 14 derken 11 ve 14 haftasında içinde yani
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende sen gibi tam haftası garantisi olsun diye 12 hafta 6 günlük olunca gittim Allaha şükür bir sıkıntı çıkmadı inşallah senin miniğinde iyidir Allah sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Bende sen gibi tam haftası garantisi olsun diye 12 hafta 6 günlük olunca gittim Allaha şükür bir sıkıntı çıkmadı inşallah senin miniğinde iyidir Allah sağsalim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah

Anneadayii

Kayıtlı Üye
rank

İnşallah iyidir ne zamandır gitmiyorum şimdi 10+da da gidilir demi canım yanlış anlamadım degilmi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah iyidir ne zamandır gitmiyorum şimdi 10+da da gidilir demi canım yanlış anlamadım degilmi
Sen xanim 11 + da gideceksin 14 + ya kadar herhangi bir hafta

Tam olarak 11 + olduktan sonra herhangi bir gün gidebilirsin

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Son adet tarihiniz baz alınır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar