İkili tarama testi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Selda mas tarafından oluşturulan İkili tarama testi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,931 kez görüntülenmiş, 22 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili tarama testi
Konbuyu başlatan Selda mas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Selin.33

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
İkili tarama testindeki bir değer 50 nin altındaysa erkek üzerindeyse kızmış fakat bu taramadaki değer 11-12 haftalık ken doğruymuş mesela 13 haftalıkken yapılan tarama testindeki değer geçerli değil 11 lerde olmaliymis bu değere göre cinsiyeti tutan oldu mu merak ediyorum çünkü cinsiyeti öğrenemedim hala bakılacak olan yer free beta hcg

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
İkili tarama testindeki bir değer 50 nin altındaysa erkek üzerindeyse kızmış fakat bu taramadaki değer 11-12 haftalık ken doğruymuş mesela 13 haftalıkken yapılan tarama testindeki değer geçerli değil 11 lerde olmaliymis bu değere göre cinsiyeti tutan oldu mu merak ediyorum çünkü cinsiyeti öğrenemedim hala bakılacak olan yer free beta hcg
Kaç haftalık bebeğin cnm

Ayşenurr

Kayıtlı Üye
rank
Canım Bn 13 haftalıkken yaptırdım 2li tarama doktorum 15gün sonra gel öğren dedi gittim öğrendim temiz çıktı 100 yüz dedi şu an 17 haftalık oldum

16 oluyoruz haftaya tekrar gideceğiz 3 lü tarama için 17+4 olacak bu sefer söyler inşallah insan merak ediyor 😊
Noramlde 12 de bile söyleyen var hayrlisi olsun canm yüzük testini denedin mi merak tan yapiyoduk bir aralar 😅

Selda mas

Kayıtlı Üye
rank
Noramlde 12 de bile söyleyen var hayrlisi olsun canm yüzük testini denedin mi merak tan yapiyoduk bir aralar 😅
Yüzük testini ablam yaptı önce durdu yön almak için sağ sol kendi etrafında sonra ileri geri hızlı hızlı hareket etti hatta o kadar saçma ki tüm testleride denedim lavabo açıcı lahana çamaşır suyu 😂😂😂 o kadar da inanılacak şeyler değil işte yapılıyor ya

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
İlk defa duyuyorum onu canım ama sanmıyorum kandan belli olacağını ya 🙄 ben 11 haftalıkken yaptırmıştım eve gidince bakayım 2 linin sonuçlarına bi 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar