İkili tarama testinde kan sonucu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayii tarafından oluşturulan İkili tarama testinde kan sonucu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 754 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili tarama testinde kan sonucu
Konbuyu başlatan Anneadayii
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Helin in annesi

Anneadayii

Kayıtlı Üye
rank
Geçen hafta 13+0da ikili tarama testi için gittim ultrason kağıdına NT:1.1cm ve NT+ yazmışlar. Kan sonucu da bugün çıktı papp a değeri 2.93 yazıyo referans aralığı 9.3e kadar normal gösteriyo serbest beta hcg de 20.4 çıkmış sizce bi sorun var mıdır randevuma daha var o yüzden doktora soramadım

Helin in annesi

Kayıtlı Üye
rank
Geçen hafta 13+0da ikili tarama testi için gittim ultrason kağıdına NT:1.1cm ve NT+ yazmışlar. Kan sonucu da bugün çıktı papp a değeri 2.93 yazıyo referans aralığı 9.3e kadar normal gösteriyo serbest beta hcg de 20.4 çıkmış sizce bi sorun var mıdır randevuma daha var o yüzden doktora soramadım
Hayatım bunları Google yaz ne demek orada yazıyor normal mi ben öyle yapıyorum ultrason kağıdında yazanı yazıyorum Google bu ne demek vs orada yazan he diyorum buymuş sene yap inşallah iyidir sonuçların

Tüm sayfalar yüklendi.