İkili tarama ve üçlü tarama

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿 tarafından oluşturulan İkili tarama ve üçlü tarama başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 526 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili tarama ve üçlü tarama
Konbuyu başlatan Doğa'nın Annesi🐞❤️🧿
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bugun yaptırdım 2li tarama kendı doktorum ilçe devlet hastanesinde yaptı baya ultrasonla inceledi sonra ense kalnlğnı ölçtü sonrada kan verdim 20 güne çıkar sonuçları konuşuruz dedi.
Neden o kadar geç çıkıyor kuzum benim ki sabah verdim öğlen çıktı 🤔 acaba hastana hastane yada il il fark mi ediyor ki

Bugun yaptırdım 2li tarama kendı doktorum ilçe devlet hastanesinde yaptı baya ultrasonla inceledi sonra ense kalnlğnı ölçtü sonrada kan verdim 20 güne çıkar sonuçları konuşuruz dedi.
Hmm anladım kuzum senin ki de inşaAllah hayırla sonuçlanır temiz çıkar
Neden o kadar geç çıkıyor kuzum benim ki sabah verdim öğlen çıktı 🤔 acaba hastana hastane yada il il fark mi ediyor ki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ve evet 20 gün çok fazla canım ultrasonda zaten kendi bakıyor kan da nasıl 20 güne çıkıyor anlamadım

Sarıcivciv41

Kayıtlı Üye
rank

Ve evet 20 gün çok fazla canım ultrasonda zaten kendi bakıyor kan da nasıl 20 güne çıkıyor anlamadım
Kan tahlılleri 20 günü bulur dedi ultrasonda baktı ense kalınlğıda bebekte gayet sağlıklı dedi. Amin iyi sağlıklı bebişlermz olsn hepimizin 😊🤲

İlçe devlet hastanesindemi yaptrdınız sizde ? Ultrasonda bebek gayet sağlklı dedi herşey iyi dedi. Sdce kan tahlılleri hemen çıkmayablr 20 gün snra değerlendiririz onuda dedi doktorum

Ben kocaeli de yaşıyorum ondan olablr sanırım şimdi sonuçlara baktmda onay bekliyor diyor

Son düzenleme:

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kan tahlılleri 20 günü bulur dedi ultrasonda baktı ense kalınlğıda bebekte gayet sağlıklı dedi. Amin iyi sağlıklı bebişlermz olsn hepimizin 😊🤲

İlçe devlet hastanesindemi yaptrdınız sizde ? Ultrasonda bebek gayet sağlklı dedi herşey iyi dedi. Sdce kan tahlılleri hemen çıkmayablr 20 gün snra değerlendiririz onuda dedi doktorum

Ben kocaeli de yaşıyorum ondan olablr sanırım şimdi sonuçlara baktmda onay bekliyor diyor
Anladım canım hayırlı sonuçlar alırsın inşallah 🤲🏻

Tüm sayfalar yüklendi.