Ikili test hakkinda fikri bilgisi an varmi???

• Konbuyu başlatan DuhA
  • Toplam 26 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde DuhA tarafından oluşturulan Ikili test hakkinda fikri bilgisi an varmi??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,214 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ikili test hakkinda fikri bilgisi an varmi???
Konbuyu başlatan DuhA
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan BİRGÜL gözde
D

DuhA

Guest
Aslinda merak ettiğim sonuçlarınız paylaşırsanız sevinirim. Birde bu test için özel mi devlet mi tavsiye edersiniz?

Elif kpln

Muhammed Ali💙ömer hamza💜AYBÜKE ERVA🧚‍♀️
Mod
rank
Aslinda merak ettiğim sonuçlarınız paylaşırsanız sevinirim. Birde bu test için özel mi devlet mi tavsiye edersiniz?
Devlet hastanesi çünkü özel bir tüp kan için 500 TL ye yakın para alıo şehirden sehire de değişiyor fiyatı özellerde

İ

İlknur

Guest
Ben özelde yaptırdım muane ücreti hariç ikili teste 45 TL ödeme yaptım hastane fiyatlarına göre değişiyor eğer imkanın varsa salgın döneminde özel hastaneleri tercih edebilirsin devlet çok kalabalık oluyor

D

DuhA

Guest
Ben özelde yaptırdım muane ücreti hariç ikili teste 45 TL ödeme yaptım hastane fiyatlarına göre değişiyor eğer imkanın varsa salgın döneminde özel hastaneleri tercih edebilirsin devlet çok kalabalık oluyor
Haklısınız bide salgın söz konusu. Bide acayip stres yapıyorum sonuç için. Kafam çok karışık

SBA-

Kayıtlı Üye
rank
Ben İstanbul'da yaşıyorum özel hastane 550 dedi diğeri 317 hastane hastane değişiyor fiyatı. Benimde yaptırmam lazım devlet hastanelerinde randevu bulmak çok çok zor ben 3 gündür arıyorum yok. Mecbur özel hastaneye gidicem gibi gözüküyor

D

DuhA

Guest
Araştır cnm hangi şehirdesin
Sakarya da yaşıyorum. Bide güvenemiyorum çoğunlukla yanlış sonuç oluyo. Ablam aylarca ağladı üzüldü ama kızı gayet sağlıklı bende hamileligimi kendime zehir edicem diye korkuyorum. Kaldiki sonuc ne olursa olsun evlat evlattir ama bazen hic bisi bilmemek sanki daha iyi geliyo😔

D

DuhA

Guest
Ben İstanbul'da yaşıyorum özel hastane 550 dedi diğeri 317 hastane hastane değişiyor fiyatı. Benimde yaptırmam lazım devlet hastanelerinde randevu bulmak çok çok zor ben 3 gündür arıyorum yok. Mecbur özel hastaneye gidicem gibi gözüküyor
Evet devlette randevu bulunmuyor bende bulamıyorum ama bide insanlar ikiye bölünmüş durumda etrafimda yaptirmayan ve banada yaptirma ikili test diyen o kadar çok ki. Ama kontrol icin gittiğim doktor kesinlikle yaptir dedi. Ben daha test yaptirmadan strese girdim ne tuhaf bisi ya😔

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar