İkili test mi yaptırılmalı 3lü tesmi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebruesila tarafından oluşturulan İkili test mi yaptırılmalı 3lü tesmi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,523 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili test mi yaptırılmalı 3lü tesmi
Konbuyu başlatan Ebruesila
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Ebruesila

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar sizler 2li testini yaptırdınız 3 lü testini ben kararsız kaldım hangisini yaptırsam yaptırmadan mi bazen çok can sıkıcı olabiliyor

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bayanlar sizler 2li testini yaptırdınız 3 lü testini ben kararsız kaldım hangisini yaptırsam yaptırmadan mi bazen çok can sıkıcı olabiliyor
Cnm 2li tarama yaptım temiz çıktı şimdi 21 haftalık hamileyim 3lü tarama yapmak istemem çünkü yanılma payı çok
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bayanlar sizler 2li testini yaptırdınız 3 lü testini ben kararsız kaldım hangisini yaptırsam yaptırmadan mi bazen çok can
nm 2li tarama yaptım temiz çıktı şimdi 21 haftalık hamileyim 3lü tarama yapmak istemem çünkü yanılma payı çok

Bayanlar sizler 2li testini yaptırdınız 3 lü testini ben kararsız kaldım hangisini yaptırsam yaptırmadan mi bazen çok can
nm 2li tarama yaptım temiz çıktı şimdi 21 haftalık hamileyim 3lü tarama yapmak istemem çünkü yanılma payı çok

Ebruesila

Kayıtlı Üye
rank
Cnm 2li tarama yaptım temiz çıktı şimdi 21 haftalık hamileyim 3lü tarama yapmak istemem çünkü yanılma payı çok

Bende ikiliyi yaptırayım diyorum

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende iki dogumumda yaptirmadim bunda da düşünmüyorum ALLAH korusun eger cocugunda bi sikinti var dedikleri zaman aldirmayacaksan doguma kadar boyle dediler diye düşünüp kendinide bebeginide strese sokma

Ben 2 li yaptırmadım diğerlerini de yaptırmayı düşünmüyorum açıkçası yanılma ihtimali olabiliyor çünkü hamileliğimi kendime zehir etmek istemem.
Tüm testleri yaptirsakta yaptırmasakta Allah tan hayırlısını istemekten başka çaremiz yok

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Canim bende iki dogumumda yaptirmadim bunda da düşünmüyorum ALLAH korusun eger cocugunda bi sikinti var dedikleri zaman aldirmayacaksan doguma kadar boyle dediler diye düşünüp kendinide bebeginide strese sokma
Cnm geçen eşim dedi o 3 lü 4 lü tarama yalanmış iş yeri doktoru demiş artık taramaları istemiyor inanmıyorum diyor

Vvvv

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben yurtdisindayim. Benim doktorum ikili testi istiyor musun, bu testlerin yanilma payi cok, kesin sonuç degil dedi. Bende direkt istemiyorum dedim.

C

Cha

Guest
Ben 5.5 aylık hamileyim ikisini de yaptırmadım . Sonuç ne olursa olsun evladımdan vazgeçmem o stresi de yaşamam . Hamileliğin keyfini çıkartmaya bak bence ☺️

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar