Sorum var İkili test sonucu acil cevap

• Konbuyu başlatan Bayanmutlu06
  • Toplam 7 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Bayanmutlu06 tarafından oluşturulan İkili test sonucu acil cevap başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 865 kez görüntülenmiş, 7 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili test sonucu acil cevap
Konbuyu başlatan Bayanmutlu06
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Çiçek20
B

Bayanmutlu06

Guest
Merhaba tup bebekle bebegim oldu. 15+5 haftalik hamileyim. ikili test sonucum 1/200 risk çıktı
Detaylı ultrasonda ve normal ultrasonda her sey gayet iyi gorunuyor ense kalinligi burun kemigi haftasiyla uyumlu ve saglikli testin normal cikar demislerdi. Hem devlette hem özeld eultrasona girdim iki doktorda ayni seyi soyledi. Risk çıkıp bebegi saglikli olan var mı yada tam tersi bu risk ne anlama geliyor.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Merhaba tup bebekle bebegim oldu. 15+5 haftalik hamileyim. ikili test sonucum 1/200 risk çıktı
Detaylı ultrasonda ve normal ultrasonda her sey gayet iyi gorunuyor ense kalinligi burun kemigi haftasiyla uyumlu ve saglikli testin normal cikar demislerdi. Hem devlette hem özeld eultrasona girdim iki doktorda ayni seyi soyledi. Risk çıkıp bebegi saglikli olan var mı yada tam tersi bu risk ne anlama geliyor.
Testin doğruluk payı pek yok canım bende değil ama bundan 2 3 yıl önce yengemin çocuğuna down sendromlu dediler riskli çıkmıştı ikili tarama doktorlar aldır vs demişl3rdi ama bebeği şuan görsen 3 yaşında ve Allah'a şükür bır sıkıntısı yok USG de yanılma payı yüksek oluyor içini rahat tut

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum bunlar sadece tahmin en ufak bir ihtimal dahi olsa söylüyorlar üçlü testi de yaptın mı endişe etme Allah'ın izniyle yanılma olabilir

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Ya o testin pek güvenilirliği yok gibi ya takma kafana. Annenin yaşı, kilosu bile risk olarak görünüyor. Allah'ın izniyle birşey çıkmaz diye düşünüyorum 🤗 üzme kendini 🤗 Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🥰 Yani çevremde riskli denilip hiç sıkıntı çıkmayan gayet sağlıklı doğan çok bebek oldu. Hatta doktor bile demiş yaş faktörü bile risk olarak görünüyor diye 🤗

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
O test genel yüzde verir yani senin kilona, sigara kullanıp kullanmadığına, yaşına vs bakılır önemli olan bebeğinin ense kalınlığı

Bayanmutluu

Kayıtlı Üye
rank
Tekrar merhaba ikili tetsim riakli cikmiati ve soktor bizi pwrinatolojiye aivi aldrmaya ısrarla yönlendirdi bende dinlemeyip dortlu test yaptrdim bosuna yaotrma oda ayni cikacak yapman gerekeni yaptr dedi. Veee aonuc temiz cikti yani simdiki aklim olsa hic yapmam bu testleri insanları bosa yoruyorlar. Dogum gunumde ogrenmiatim ve yuzde seksen dogruluk payı var deyince butun gun aglamistim cok sukur bebegim sagliklii . Tekrar yazmak istedim ikili sonucu kotu cikan varsa korkmasın 🤗🤗

Cananx1

Kayıtlı Üye
rank
Benimde riskli dediler dawn sendromlu dediler ama oğlum şuan 14 aylık gayet sağlıklı bunları düşünüp kendini ve bebeğini üzme ne gelirse allahtan deyip bol bol dua et

Çiçek20

Kayıtlı Üye
rank
Tekrar merhaba ikili tetsim riakli cikmiati ve soktor bizi pwrinatolojiye aivi aldrmaya ısrarla yönlendirdi bende dinlemeyip dortlu test yaptrdim bosuna yaotrma oda ayni cikacak yapman gerekeni yaptr dedi. Veee aonuc temiz cikti yani simdiki aklim olsa hic yapmam bu testleri insanları bosa yoruyorlar. Dogum gunumde ogrenmiatim ve yuzde seksen dogruluk payı var deyince butun gun aglamistim cok sukur bebegim sagliklii . Tekrar yazmak istedim ikili sonucu kotu cikan varsa korkmasın 🤗🤗
Cok şükür canım o testlerin doğruluk payı cok yok yanılmalar cok oluyor onlarda onun için inanmaya gerek yok🥰 Rabbim sağ salim kucağına almayı nasib etsin İnşaAllah 🙏🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar