Sorum var İkili test sonucu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Chyperus tarafından oluşturulan İkili test sonucu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 551 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili test sonucu
Konbuyu başlatan Chyperus
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 🪷 Ben 13.haftamda ikili test yaptırmıştım sonuçlarım şu şekilde;
Kombine risk 1:1401
İkili test 1:191
Doktor ikili test sınırda çıkmış genelde sorun teşkil etmez ama 20. haftada detaylı ultrason yapalım demişti. Benim de sonrasında sormak aklıma gelmedi. Ense kalınlığı 1.2mm bu arada o da gayet iyi. Sonuçları böyle olup bebeği sağlıklı olan var mı 20.hafta gelene kadar dürtüklemeye başladı beni de bu sonuçlar 🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktor ikili test sınırda çıkmış genelde sorun teşkil etmez ama 20. haftada detaylı ultrason yapalım demişti. Benim de sonrasında sormak aklıma gelmedi. Ense kalınlığı 1.2mm bu arada o da gayet iyi. Sonuçları böyle olup bebeği sağlıklı olan var mı 20.hafta gelene kadar dürtüklemeye başladı beni de bu sonuçlar 🤭
Aslında burda önemli olan kombine risk canım benim doktorum böyle demişti şükür ki oda senin gayet iyi çıkmış birde kan grafiği olmadı lazım en detaylı senden alınan kanda çıkan grafik doktor ona bakarak bir şey dedi mi peki bu arafa miniğin ense kalınlığı da şükür gayet iyi çıkmış. Hiç endişe etme yani

Bebeğin Tahmini Doğum Tarihi: 2024-04-30
Gebeliğinizin 38. Haftasındasınız.
Bebeğin organları tamamen gelişti. artık dışarı hayata hazırız. Bundan sonraki
en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.
Bebeğinizin boyu yaklaşık 48 cm ağırlıgı 2950 gr :)
İmza alanınıza hesaplama eklemek için tıklayınız

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Aslında burda önemli olan kombine risk canım benim doktorum böyle demişti şükür ki oda senin gayet iyi çıkmış birde kan grafiği olmadı lazım en detaylı senden alınan kanda çıkan grafik doktor ona bakarak bir şey dedi mi peki bu arafa miniğin ense kalınlığı da şükür gayet iyi çıkmış. Hiç endişe etme yani
Doktor genelde sorun olmuyor kombine risk önemli dedi zaten detaylı ultrason yapacaktık 20.haftada bir bakarız dedi. Çok şükür ense kalınlığı da iyi bir sorun çıkmaz inşallah 🤲🏻 Çok teşekkür ederim cevabın için canım benim 💕

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Doktor genelde sorun olmuyor kombine risk önemli dedi zaten detaylı ultrason yapacaktık 20.haftada bir bakarız dedi. Çok şükür ense kalınlığı da iyi bir sorun çıkmaz inşallah 🤲🏻 Çok teşekkür ederim cevabın için canım benim 💕
Rica ederim kuzum o zaöan canını hiç sıkma doktorun da iyi demiş detaylı da da bir sorun çıkmaz inşallah 🙏🏻

en büyük sıkıntımız beklemek. bütün anne adayları hemen doğum yapacağını düşünür. Ayak bileklerindeki şişlikler iyice artar. preeklampsiye tekrar dikkat.

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Sag saglim saglikli bir sekilde kucağına almayi nasip etsin rabbim canim insallah icini rahat tut Rabbimin izni ile birsey olmaz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Senin yaşın, sigara alkol kullanımın, bundan önceki gebeliklerinde sıkıntı, ailevi faktörler, kilo, genetik hastalıklar, kan uyuşmazlığı vs baz alınarak yapılan bir sonuç. Önemli olan bebeğinin ense kalınlığı 3mm nin altında olması

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Bu arada yenisin sanırım kuzum ismin ne nerelisin yaş kaç
Evet, kadınlar kulübüne bakıyordum normalde ama burayı bulunca daha çok sevdim. Aile gibisiniz 🥰
Eda ben 27 yaşındayım. Mersinliyim ama Çorlu'da yaşıyorum evlenince geldim 😇
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Senin yaşın, sigara alkol kullanımın, bundan önceki gebeliklerinde sıkıntı, ailevi faktörler, kilo, genetik hastalıklar, kan uyuşmazlığı vs baz alınarak yapılan bir sonuç. Önemli olan bebeğinin ense kalınlığı 3mm nin altında olması
Teşekkür ederim 🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar