İkili test sonucunda sıvı aldirmslimiyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Haticegulasik01 tarafından oluşturulan İkili test sonucunda sıvı aldirmslimiyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,506 kez görüntülenmiş, 40 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkili test sonucunda sıvı aldirmslimiyim
Konbuyu başlatan Haticegulasik01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Haticegulasik01

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
İkili test yaptırdım sonuç düşük risk çıktı yüzde bir olma ihtimali var dendi eşim kuzey Irak'ta polis anlattım verdiği cvp acayip canımı yaktı sağlıksız olcaksa aldır bakamayiz yük olur dedi düşme riski varmış dedim anlamadı napcagimi bilmiyorum

Hatice❤️Ayşe Selen

Kayıtlı Üye
rank
Benim test sonucumda down sendromlu olabilir dedi napalim bu da Kadir kısmet Rabbimin takdiri diyip boyun eğmek lazım belkide düşündüğü başka şey vardır o an yanlış bir cümle kurmuştur onu da anlamak lazım söylemek istediğini anlatamamıştır bence bizler biraz daha hassasiz annelik duygusu ağır basıyor erkeklerin duyguları değişik biraz Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin neler diyorlar test sonuçlarında pek takmamak lazım doktorları bu konuda Rabbime teslim et dua et emin ol mukafaatini verir

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
İkili test yaptırdım sonuç düşük risk çıktı yüzde bir olma ihtimali var dendi eşim kuzey Irak'ta polis anlattım verdiği cvp acayip canımı yaktı sağlıksız olcaksa aldır bakamayiz yük olur dedi düşme riski varmış dedim anlamadı napcagimi bilmiyorum
O testlerin hiç bi güvenirliği yok sakın o teste güvenip aldırmaya kalkmayın erkekler anlamazlar ne olduğunu siz daha iyi bilirsiniz down sendromlu olacak dedikleri çocuklar hep sıkıntısız dünyaya geliyo bunun içinde lütfen kendinizi üzmeyin

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Bende şimdi ikili tarama yaptım geldim ama güvenmiyorum taramaya mecbur adet yerini bulsun diye kan verdim yaptım sakın inanma kafana takma herşeyde yanılma payı vardır lütfen bebeginde etkileniyor

E

Esmacakmakk

Guest
İyi de %1 riski söylemek zorundalar. Temiz çıkmış demek ki test. Ne olursa olsun%100 risk de demezler hiç bir zaman.

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim doktorum cihazların % 66 yanılma payı oluyo dedi ama olursada herşey Allah sen içini ferah tutut d vitaminini folik asitini kullan İnşallah bişey olmaz 🤲

Zümrüş

Kayıtlı Üye
rank
Büyük Kızımada down sendromlu demişlerdi hatta hangi doktora gittiysem sıvı aldırmalısın dedi , sıvı alım sonunda bebeği kaybetmekte var o yüzden Rabbim sana sığındım emanetin hakkında hayırlısı neyse onu ver diye hep dua ettim sıvı falan aldırmadım kesinlikle kızım şimdi 8 yaşında bırakın ne sendromlu ne bi rahatsızlığı var çok şükür . O yüzden kim ne derse desin asla müdahale ettirmeyin belki o sizin imtihanınızdır rabbim sizi sınıyordur o yüzden gönlünüzle rabbime yönelin . Testlerin yanılma payı o kadar çok ki .

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
Annem hep der kızım bizim zamanımızda ikili tarama mı vardı inanmayın bunlara diyordu bir cihazmı bilecek çocugınuzu kurban olduğum Allah ne isterse o olur derdi hep onun bu lafları aklıma gelir ve hala diyor bugün niye gittin taramaya bana kızdı 🙄🙄

M

Mammarouge

Guest
Benim kuzenimde de yüksek risk çıkmıştı doğdu hiçbir şeyi yok çok şükür bir şey olacağı varsa doğduktan sonra da olabilir hiçbirimizin bir anının garantisi yok ki Allah her şeyin hayırlısını versin içinizi ferah tutun. Benim drum onermemisti ikili taramayı çünkü hiçbir zaman risksiz diye bir sonuç çıkmıyormuş. Boşu boşuna strese girip bebeği etkilemeye gerek yok her şey yolunda gözüküyorsa demişti. Hem sadece ikili taramadan değil ense kalınlığından da bakılabiliyor o nasıl onda bir sorun yoktur insAllah

Haticegulasik01

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim doktorum cihazların % 66 yanılma payı oluyo dedi ama olursada herşey Allah sen içini ferah tutut d vitaminini folik asitini kullan İnşallah bişey olmaz 🤲
İnşallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Annem hep der kızım bizim zamanımızda ikili tarama mı vardı inanmayın bunlara diyordu bir cihazmı bilecek çocugınuzu kurban olduğum Allah ne isterse o olur derdi hep onun bu lafları aklıma gelir ve hala diyor bugün niye gittin taramaya bana kızdı 🙄🙄
Morel bozmaktan başka birşey degil

Büyük Kızımada down sendromlu demişlerdi hatta hangi doktora gittiysem sıvı aldırmalısın dedi , sıvı alım sonunda bebeği kaybetmekte var o yüzden Rabbim sana sığındım emanetin hakkında hayırlısı neyse onu ver diye hep dua ettim sıvı falan aldırmadım kesinlikle kızım şimdi 8 yaşında bırakın ne sendromlu ne bi rahatsızlığı var çok şükür . O yüzden kim ne derse desin asla müdahale ettirmeyin belki o sizin imtihanınızdır rabbim sizi sınıyordur o yüzden gönlünüzle rabbime yönelin . Testlerin yanılma payı o kadar çok ki .
Anlatıyorum anlamiyor

Anlatıyorum anlamiyor
Düşük riskle dedi ama sıvı aldır sonra çocuğu ditor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar