Sorum var İkinci doğum çok korkuyorum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Rızganarafınannesi tarafından oluşturulan İkinci doğum çok korkuyorum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,175 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkinci doğum çok korkuyorum
Konbuyu başlatan Rızganarafınannesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bebegim

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlaar ben ikinci bebegime gebeyim ilk dogumum aşırı zor oldu 3 hemsire birden karnıma yüklendi oyle geldi bebis ikinci boyle dogum yapan insan sayisi etrafimda nadir ikinci dogum daha kolay derler öylemiii😬🤔🤔
Evt ilk doguma göre ikinci kolay bnde 3 tane normal doğum yaptim 4 bebgim malesef sezeryan oldu

2prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlaar ben ikinci bebegime gebeyim ilk dogumum aşırı zor oldu 3 hemsire birden karnıma yüklendi oyle geldi bebis ikinci boyle dogum yapan insan sayisi etrafimda nadir ikinci dogum daha kolay derler öylemiii😬🤔🤔
Benjm de senin gibi oldu canım ilkinde karnıma basınç yaptı ebeler 2 incisi de sadece kendi ikinmam doğum yaptm Allah yardımcın olsin kuzum her doğum gibi herseyn zorlu gu var kolay deyip gecior lar ama her ikiside zor oluyor acilman fazla olur ama ikincisinde zor oluyor maglesef

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Ayy kuzum hiç sorma benimde ikinci gebeliğim ilk hiç korku diye bişey yoktu ta ki görüp yaşayana kadar🤦su an ikinci gebeliğim ve bende çok korkuyorum ya Allah yardımcımız olsun inşaallah

Baharrr

Kayıtlı Üye
rank
Korkma canım 2. De açılman daha çabuk oluyor ama bilmiyorum benimde ikinci zor geçti çünkü ıkınamadım sancıdan dolayı rabbim yardım ediyor bol bol dua et

Rabbim yardımcın olsun inşallah canım benim

Rızganarafınannesi

Kayıtlı Üye
rank
Evt ilk doguma göre ikinci kolay bnde 3 tane normal doğum yaptim 4 bebgim malesef sezeryan oldu
Yaa 3 normalden sonra sezeryan zor olmuştur dikişler falan🙁
Benjm de senin gibi oldu canım ilkinde karnıma basınç yaptı ebeler 2 incisi de sadece kendi ikinmam doğum yaptm Allah yardımcın olsin kuzum her doğum gibi herseyn zorlu gu var kolay deyip gecior lar ama her ikiside zor oluyor acilman fazla olur ama ikincisinde zor oluyor maglesef
En azından daha kısa süre sancı çekerim çok çektim digerinde bide bebiş şişmişti baya ondanda çıkmiyodu basınç uyguladilar seni çok iyi anliyorum rabbim yardımcımız olsun❤
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum her gebelik ve her doğum bir değildir merak etme❤️
😘😇

Kuzum her gebelik ve her doğum bir değildir merak etme❤️
😘😇
Ayy kuzum hiç sorma benimde ikinci gebeliğim ilk hiç korku diye bişey yoktu ta ki görüp yaşayana kadar🤦su an ikinci gebeliğim ve bende çok korkuyorum ya Allah yardımcımız olsun inşaallah
Yaa çok iyi anliyorum seni aminn 😇kaç haftalıksınn😍

Rabbim yardımcın olsun inşallah canım benim

Rabbim yardımcın olsun insallah agrısız sıkıntısız dogumun olsun ALLAH 'IN İzniyle🤲😋
Aminn teşekkür ederimm kuzumm❤❤❤

Son düzenleme:

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Yaa 3 normalden sonra sezeryan zor olmuştur dikişler falan🙁

En azından daha kısa süre sancı çekerim çok çektim digerinde bide bebiş şişmişti baya ondanda çıkmiyodu basınç uyguladilar seni çok iyi anliyorum rabbim yardımcımız olsun❤

😘😇

😘😇

Yaa çok iyi anliyorum seni aminn 😇kaç haftalıksınn😍

Aminn teşekkür ederimm kuzumm❤❤❤
26 haftalığım kuzum sen

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar