İkinci doğum daha kolay diyorlar?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm😊 tarafından oluşturulan İkinci doğum daha kolay diyorlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 749 kez görüntülenmiş, 9 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkinci doğum daha kolay diyorlar?
Konbuyu başlatan Begüm😊
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Alfa1

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 1 oğlum var ikinci çocuk konusunda çok kararsızım ilk doğumum evde çektiğim sancılar hariç 9 saat sürdü ve epizyotomi dikişi atıldı. 2. Çocuk daha kolay doğuyor diyorlar bunu yaşayan arkadaşlar 2. Gebeliğinizden örnek verebilir misiniz?

Sema tbk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba 1 oğlum var ikinci çocuk konusunda çok kararsızım ilk doğumum evde çektiğim sancılar hariç 9 saat sürdü ve epizyotomi dikişi atıldı. 2. Çocuk daha kolay doğuyor diyorlar bunu yaşayan arkadaşlar 2. Gebeliğinizden örnek verebilir misiniz?
Benim iki kızım var ilki de rahat geçti ama ikinci ondan daha da rahattı şimdi üçüncü ye hamileyim bu çok zor geçiyor sürekli mide bulantısı herşey den tiksinme 3.5 aylık oldum 4 ayı geçince umarım azalır biraz

Şenay Asel Lina

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canm kızımda hamileyken çok rahattım ama bu gebeliğin erkek mide yanması ve baskı dışında bi sorunum yok çok şükür ama ikinci doğum ilk doğumdan daha rahat geçiyor bnm doktorum doğumda bana demişti ilk doğumda biraz zorlanmış olabilirsin ama ikinci rahat olur korkma demişti halbuki kızımda 4 buçukta hastaneye yattım 5 buçukta doğum yaptım bundan daha kolay olur mu onu bilmiyorum inşallah olur

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Benim iki kızım var ilki de rahat geçti ama ikinci ondan daha da rahattı şimdi üçüncü ye hamileyim bu çok zor geçiyor sürekli mide bulantısı herşey den tiksinme 3.5 aylık oldum 4 ayı geçince umarım azalır biraz
İnanki hamileliğimde hiç sıkıntım olmadı 1 kere bile kusmadım hiç birşeyden tiksinmedim sadece ilk 3 ay mide bulantılarım oldu ara ara o kadar ama doğum... O doğum yokmu o doğum ya çok zorlandım bi ara kaynanamla anneme sizde hiç vicdan yokmu ölüyorum demişim 😂

Alfa1

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki ilk doğum gibi zor olmuyo ve uzun sürmüyo.her doğum bir öncekinden kolay olur dedi doktorum.benimde 3.bende korkuyorum🤦

Canım bende ilk gebeliğimde hep sabah bulantıları yaşadım bazı şeylerden tiksindim ama ikinci kızımda hiç bulantı filan yaşamadım çok şükür rahat geçti peki 1 oğlum var diyorsun kaç yaşında benim iki kızım arasında 5 yaş var

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Evet canim bendede cok rahat kecdi 2ci dogum az sanci cekdim 7 saat falan nisan geldi suyum acildii aciklik falan cabucak oldu 1cide 18 saat agri cekmisdim😬 ne suyum geliyordu ne aciklik oluyordu Allah o ani aklima getirdikce korkuyom mazallah 3cudede oyle olsa kocami ordaca bogarim🤣

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Benim ilk gebelikte sabah 7 de suni sanci verdiler öğleden sonra 13.30 da dogurmustum acilmam vardı sadece suyum da nişan im da gelmemişti ikinci de evde sancilandim bir an hastaneye gitmemiz 1 saati buldu dolmusla gitmiştik o zamanlar 5 de hastanede idim akşam 8.45 de doğdu ikinci çocuk üçüncü de gece 3 de suyum geldi 4 e doğru hastaneye gittim 5 de oldu şimdi 4 üncü gebeligim bakalım bu nasıl olacak bilmiyorum 33 haftaligiz

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar