Ikinci gebelikte hareket

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Sorum Var kategorisinde Ikiprensesannesi taraf─▒ndan olu┼čturulan Ikinci gebelikte hareket ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 521 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 11 yorum ve 0 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ Ikinci gebelikte hareket
Konbuyu ba┼člatan Ikiprensesannesi
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan MrymCetinkaya

Ikiprensesannesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 May─▒s 2021
merhaba kizlar suan 18 haftaligiz bebek harektlerini ne zman hissettiniz bn henuz hissetmiyorumda guya ikinci gebelikte 13 haftada hissdenler oluyormus­čś«

S├╝meyyem

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
29 Nisan 2021
13 haftal─▒kken hissetmek ─▒mkans─▒z hisseden nas─▒l hissetti acaba ­čĄö­čĄö
Mesaj─▒n─▒z bir ├Ânceki mesaj ile otomatik birle┼čtirildi

Bu haftalardan sonra hissetmeye baslars─▒n art─▒k can─▒m k─▒z bebekse biraz daha gec k─▒m─▒ld─▒yor

Ikiprensesannesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 May─▒s 2021
Ay
13 haftal─▒kken hissetmek ─▒mkans─▒z hisseden nas─▒l hissetti acaba ­čĄö­čĄö

Bu haftalardan sonra hissetmeye baslars─▒n art─▒k can─▒m k─▒z bebekse biraz daha gec k─▒m─▒ld─▒yor
Evet benimki de kiz bakalim beklemeye devam

Ben tatl─▒m 14 haftal─▒kken hissettim ­čśâ

Nasil yani ­čś« cok sasiriyorum gercekten bu duruma ben harektlerini tam olarak tarif etseniz peki nasildi baya tekme gibi mi

Meryem Naz'─▒n Annesi ­čĺť

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
21 Nisan 2021
merhaba kizlar suan 18 haftaligiz bebek harektlerini ne zman hissettiniz bn henuz hissetmiyorumda guya ikinci gebelikte 13 haftada hissdenler oluyormus­čś«
Merhaba benimde ikinci gebeli─čim 16 haftal─▒kken hissettim ilk ├žocu─čum k─▒z onu 4 bu├žuk yada 5 ayl─▒kken hissetmi┼čtim tam hat─▒rlam─▒yorum 13 haftada hissetmek imkans─▒z bebe─čin cinsiyeti k─▒zsa ge├ž hissedersin ge├ž hareket ederler belkide bebek hareketlidir sen hissedememissindir ben yatarken ellerimi karn─▒ma koyup ├Âyle hissediyorum yoksa g├╝n i├žinde bende hissetmiyorum

Selda

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
10 Nisan 2021
K─▒smet han─▒m─▒na soyled─▒g─▒ gibi s─▒rt ustu yat─▒yorum gobeg─▒me dokunuyorum bebek tepki goster─▒yor gece uyurken filan hissediyorum ayakta gezerken d─▒y─▒l tab─▒ gobeg─▒me oynuyorum oda k─▒p─▒rd─▒yor k─▒z─▒m─▒ 17 haftal─▒kken hissetmi┼čtim herkes─▒nk─▒ farkl─▒ bence bu gebel─▒g─▒mde erkenden hissedince doktora dan─▒st─▒m bebek hareketidir dedi bebeg─▒n cok haretl─▒ cunku ded─▒

Bahar T

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
1 ┼×ubat 2021
Ben ikinci gebelikte 13 haftada hissettim o ki┼čiden ki┼čiye fark ediyor hissedilmez diyenler ben hissettim ilk k─▒z─▒mda 16 haftaya yak─▒nken hissetmi┼čtim

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2021-08-14
Gebeli─činizin 37. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Do─čum zaman─▒ gelmi┼č olsa bile planl─▒ sezaryen yap─▒lacaksa 39. haftaya kadar beklemek gerekir. Kas─▒lmalarla birlikte vajinal ak─▒nt─▒da art─▒┼č ba┼člar. bebek hareketlerini
takip etmeniz gerekir. do─čum ile ilgili kayg─▒ ve korkular da art─▒┼č olur.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 47 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 2850 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

S├╝meyyem

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
29 Nisan 2021
16 17 hafta Normal ama 13 cok erken harekette hissediyor g─▒b─▒ oluyorsun ama asl─▒nda hareket deg─▒l o

YagmurArar

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
5 Nisan 2021
Ben 19.haftaya girdim ikinci gebeli─čim erkek bebek bekliyorum hala bir gram, hissetmedim­čśü o y├╝zden yanl─▒z de─čilsin illa bir g├╝n hissedecez ­čśŐ­čśŐ

T├╝m sayfalar y├╝klendi.