Sorum var İkinci sezeryan devlet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mirnaz tarafından oluşturulan İkinci sezeryan devlet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 762 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkinci sezeryan devlet
Konbuyu başlatan Mirnaz
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Hilallll

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben özelde yapıcam doğumumu 2. Sezeryan cuma günü insallh 37+5 oluyoruz ödemim çok tansiyondan korkuyor doktorum oyüzeen erken alıyor biraz ama en fazla ayın 10 kadar bekleriz demisti oda 38+5 geliyordu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Mrb kızlar ben 38+3 haftalık hamileyim ikinci sezeryanım olcak devlet hastanesinde ikinci sezeryan olan varmı kaçıncı haftada alıyorlar bilgisi olan varmı 🌺🌺
Bence alması gerek artık

Betulselen

Kayıtlı Üye
rank
Mrb kızlar ben 38+3 haftalık hamileyim ikinci sezeryanım olcak devlet hastanesinde ikinci sezeryan olan varmı kaçıncı haftada alıyorlar bilgisi olan varmı 🌺🌺
Ben şu an 3. Hamileyim iki çocuğumu devlet Hastanesinde sezaryen oldum buda öyle olacak beni ikinci çocuğumda 38+0 doldu gün verildi ameliyata aldılar bu bebeğimi de 38 dolmadan doğurmayı düşünüyorum çünkü erken gebe kaldım dikişlerde sızlama oluyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar