Sorum var İkinci sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗 tarafından oluşturulan İkinci sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 840 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkinci sezeryan
Konbuyu başlatan 💓Kız 🐣erkek annesi💙🤗
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dimi2121
Kızlar ilk kızımı 7 ay önce sezeryan yaptım bunuda mecbur sezeryan yapcam yalnız ikinci sezeryan çok ağrım olur mu bilginize ihtiyacım var kişiden kişiye değişir ama ikiden biraz korkuttular beni çok ağrı olur diye bide dikişlerin kaynamadi daha diye sizce kaynamamis mıdır bebeğim oğlum canımın içi dört buçuk aylık

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Kızlar ilk kızımı 7 ay önce sezeryan yaptım bunuda mecbur sezeryan yapcam yalnız ikinci sezeryan çok ağrım olur mu bilginize ihtiyacım var kişiden kişiye değişir ama ikiden biraz korkuttular beni çok ağrı olur diye bide dikişlerin kaynamadi daha diye sizce kaynamamis mıdır bebeğim oğlum canımın içi dört buçuk aylık
Abla anlamadım birşey var 7 ay önce sezeryan yaptım dedin oğlum 4 buçuk aylık nasıl oluyor anlamadım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Canım karnın büyüdükçe iç dikişlerin gerilir ağrı yapar. Doğumda ilk yerden açarlar sonrasın da önceki gibi ağrın olur. Çoğu arkadaşım bu şekilde söylüyordu. Şimdiden gözünü korkutma etrafı da dinleme kafanı karıştırma. Tadını çıkar

Gökçe ❤️ Gökperi ❤️ Barış

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Canım karnın büyüdükçe iç dikişlerin gerilir ağrı yapar. Doğumda ilk yerden açarlar sonrasın da önceki gibi ağrın olur. Çoğu arkadaşım bu şekilde söylüyordu. Şimdiden gözünü korkutma etrafı da dinleme kafanı karıştırma. Tadını çıkar
Bencede

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Abla anlamadım birşey var 7 ay önce sezeryan yaptım dedin oğlum 4 buçuk aylık nasıl oluyor anlamadım
hamile canim onu soyluyor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

canim korkma her dogusda muhtemeln agri oluyor amma o agrilar bitikden sonra bebekle guzel vakit kecirdikde o agrilarda. unutulyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar