İkinci sezeryan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mlk6 tarafından oluşturulan İkinci sezeryan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,010 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkinci sezeryan
Konbuyu başlatan Mlk6
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Canan yıldıran

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ıkıncı sezeryanda uyuşmadım diyenler olmuş gercekten kötü etkileniyorum bu durumdan uyuşma olmadıysa nasıl dayandınız 7 kat kesiliyor şaka falan mı bu aynı şeyleri yaşarsak Bızde. 2 sezeryan olucam inşAllah

Arkadaşlar ıkıncı sezeryanda uyuşmadım diyenler olmuş gercekten kötü etkileniyorum bu durumdan uyuşma olmadıysa nasıl dayandınız 7 kat kesiliyor şaka falan mı bu aynı şeyleri yaşarsak Bızde. 2 sezeryan olucam inşAllah
Canım herkesin bünyesiyle de alakalı olabilir bende ikinci sezeryanımı oldum bana iğneyi vurur vurmaz hemen yatağa yatırdılar anında uyuştum korkma o bide anestezi uzmanına da bağlı sonuçta o iğneyi yapıyor ona söylemen lazım bide korkma canım o arkadaşımızda olmuş evet ama onunki doktor hatası bence doktoruna güveniyorsan skıntı yok

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Canım herkesin bünyesiyle de alakalı olabilir bende ikinci sezeryanımı oldum bana iğneyi vurur vurmaz hemen yatağa yatırdılar anında uyuştum korkma o bide anestezi uzmanına da bağlı sonuçta o iğneyi yapıyor ona söylemen lazım bide korkma canım o arkadaşımızda olmuş evet ama onunki doktor hatası bence doktoruna güveniyorsan skıntı yok
Ne çıkar karşıma bilemem devlette olucam. İnşAllah uyuşanlarda olurum

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Evet benim uyuşmadı her kat kestiginde canımdan can gitti nasıl o ameliyat tan sağ çıktım hâlâ inanmıyorum o anı akşam uyumadan önce kâbus gibi gryorum

Yusuf Özgen

Kayıtlı Üye
rank
Evet benim uyuşmadı her kat kestiginde canımdan can gitti nasıl o ameliyat tan sağ çıktım hâlâ inanmıyorum o anı akşam uyumadan önce kâbus gibi gryoru
Sana sormadılar mı uyuşma var mı dıye ya da sen demedın mı uyuşmadım ben diye.
Uzuldum ya
Hayır sormadılar direk kestiler
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sana sormadılar mı uyuşma var mı dıye ya da sen demedın mı uyuşmadım ben diye.
Uzuldum ya
Dedim iki dakika beklediler sonra devam ettiler de hiç bir dgsklik yoktu devam etti ciglikalrm hastaneyi topladı resmen inşallah kimse yaşamaz o anı

Mlk6

Kayıtlı Üye
rank
Evet benim uyuşmadı her kat kestiginde canımdan can gitti nasıl o ameliyat tan sağ çıktım hâlâ inanmıyorum o anı akşam uyumadan önce kâbus gibi gryoru

Hayır sormadılar direk kestiler

Dedim iki dakika beklediler sonra devam ettiler de hiç bir dgsklik yoktu devam etti ciglikalrm hastaneyi topladı resmen inşallah kimse yaşamaz o anı
İnşAllah ya neler yaşamıssınız öle 😕

Canan yıldıran

Kayıtlı Üye
rank
Cnm mrb doum ne zaman been dun gittim devlete ağlayarak eve geldim gün vermedi bana 2 ci sezeryan olacam 4 olmam lazım bnm pazartesi ama doktor ameliyat için gun vermediler bekletitlyi bas hekime gidecem pazartesi günü sikayet edecem

Sitres içindeyim sinirliyim üzgünün ben de hbr liselimsenlen olur mu sana gün falan verdi mi 38 haftayim ben bekletiyo 39 pazartesi günü olacak devletten nefret ediyorum ama mecbur para yok özel de çok istiyi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar