İkiz anneleri bakabilirmii

• Konbuyu başlatan Hamis anneler
  • Toplam 4 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hamis anneler tarafından oluşturulan İkiz anneleri bakabilirmii başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 313 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkiz anneleri bakabilirmii
Konbuyu başlatan Hamis anneler
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hamis anneler
H

Hamis anneler

Guest
5+4 ken verdigm beta hcg14204 çıkmıs ikiz gebelik olabilirmi sizce birde su an 6+4 üm ama Asırı tansiyon düsüklügü oluyor belim feci agrıyor ara arada kasıklarimda batma oluyor 1 hafta var gitmeme merakimdan tecrübeli annelere sorayim dedim 🥰

Ozlem kzlrmk.

Kayıtlı Üye
rank
5+4 ken verdigm beta hcg14204 çıkmıs ikiz gebelik olabilirmi sizce birde su an 6+4 üm ama Asırı tansiyon düsüklügü oluyor belim feci agrıyor ara arada kasıklarimda batma oluyor 1 hafta var gitmeme merakimdan tecrübeli annelere sorayim dedim 🥰
Hayirlisi olsun cnm benimde degerim yuksek cikmisti doktor ikiz olabilir dedi ama cok sukurki tek ilk gebeligim ikizdi oyuzden baya bi korkmustum degerim niye yüksek diye sordum doktor bazen olabilir boyle seyler dedi

H

Hamis anneler

Guest
Hayirlisi olsun cnm benimde degerim yuksek cikmisti doktor ikiz olabilir dedi ama cok sukurki tek ilk gebeligim ikizdi oyuzden baya bi korkmustum degerim niye yüksek diye sordum doktor bazen olabilir boyle seyler dedi
ALLAH bagıslasin cnm inş aynen ancak ulturasin kesin sonucu verirde merak iste 🙂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar