Ikiz gebelik kimlerde olur

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demet tarafından oluşturulan Ikiz gebelik kimlerde olur başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,437 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Ikiz gebelik kimlerde olur
Konbuyu başlatan Demet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ciçiş örgüler

Mehri

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merak ediyorum ikiz gebelik kimlerde daha çok görülür ve anne tarafındami olunca çıkıyor yoksa baba tarafında olunca mi😍kimlerin daha çok şansı yüksektir
Vallahi bende anne tarafdada var baba tarafdada ananemin iki ikiz dogurmus dayimin ikiz cocuklari baba tarafdanda amgamin ikiz cocuklari hemde torunlari var😂amma ne bende nede kardeslerimde ikiz olmadi 😂en boyuk hayalim idi qismet iste 🤦🏻‍♀️😂

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Vallahi bende anne tarafdada var baba tarafdada ananemin iki ikiz dogurmus dayimin ikiz cocuklari baba tarafdanda amgamin ikiz cocuklari hemde torunlari var😂amma ne bende nede kardeslerimde ikiz olmadi 😂en boyuk hayalim idi qismet iste 🤦🏻‍♀️😂
Aynen canim nasip kısmet 😍merak etdim Bi sormak istedim herseyin hayırlısı

Defne

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merak ediyorum ikiz gebelik kimlerde daha çok görülür ve anne tarafındami olunca çıkıyor yoksa baba tarafında olunca mi😍kimlerin daha çok şansı yüksektir
Canim cocugun sayisini anne belirler baba degil anne 2 tane yumurtlar ve ikisi dollenirse cift yumurta ikizi eger anne 1 yumurtlayip mitoz bolunme gecirirse tek yumurta ikizi olur genelde 30 yas ustunde daha cok gorulur menapoz yaklastigi icin vucut cift yumurtlamayi daha cok yapar baba sadece cinsiyeti belirler

Demet

Kayıtlı Üye
rank
Annem anneannem anneannemin annesi veya kayınvalidem hepsi ikiz doğurmuş😅 ama bize kısmet olmadı çok da isterdim ama olsun 🥰
Bende isterdim😍😍
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canim cocugun sayisini anne belirler baba degil anne 2 tane yumurtlar ve ikisi dollenirse cift yumurta ikizi eger anne 1 yumurtlayip mitoz bolunme gecirirse tek yumurta ikizi olur genelde 30 yas ustunde daha cok gorulur menapoz yaklastigi icin vucut cift yumurtlamayi daha cok yapar baba sadece cinsiyeti belirler
Hmmm anladım sagol canim detaylı anlatımın icin😍 o zaman iki kere yumurtlaninca o iki yumurtlama gününü değerlendirmek lazım dimi

Hmmm anladım sagol canim detaylı anlatımın icin😍 o zaman iki kere yumurtlaninca o iki yumurtlama gününü değerlendirmek lazım dimi

Ozlem kzlrmk

Kayıtlı Üye
rank
Annem anneannem anneannemin annesi veya kayınvalidem hepsi ikiz doğurmuş😅 ama bize kısmet olmadı çok da isterdim ama olsun 🥰
Tekini zor tasiyoruz biz hastanelerdeki serumlari bitiricez nerdeyse ikiz olursa bide hastaneden cikmayiz heralde😂😂

Esimin ailesinde de var benim dayim amcam taraflarindada var bende de oldu alma kismet sadece birine kavustum digerini kaybettim

Nur123

Kayıtlı Üye
rank
Tekini zor tasiyoruz biz hastanelerdeki serumlari bitiricez nerdeyse ikiz olursa bide hastaneden cikmayiz heralde😂😂

Esimin ailesinde de var benim dayim amcam taraflarindada var bende de oldu alma kismet sadece birine kavustum digerini kaybettim
Vallahi doğru diyorsun perişan oldum bu gebeliğimde ama bir kerede kurtulurdum beraber büyür giderlerdi 😅😅

Yeni anne

Kayıtlı Üye
rank
Zaten ikiz bir iki nesil sonrasında çıkıyormuş diye biliyorum

Haticem

Kayıtlı Üye
rank
Benim halam ikiz doğurmuş esimin teyzesi ikiz doğurmuş hem de iki defa üst üste kısmet allahım nasip etti benimde ikizlerim oldu biraz zor oluyor ikiz bakması ama zor olduğu kadr güzelde çok sukur 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar