İkiz gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gizem tarafından oluşturulan İkiz gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,344 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İkiz gebelik
Konbuyu başlatan Gizem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Betül (❤Eda&Ela❤)

Gizem

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba dün kan vermeye gittim ve HCG 2200 çıktı kan geliyordu az az kahverengi gibi korkulucak bişey yok ama düşük riskinde var dedi kamerada iki kese gördük 🥰 kasık larimda ara ara ağrılarım oluyor çok tatlı bir ağrı neden kaynaklı olabilir bu ağrılar korkulucak bişey mi birde durmadan yiyorum hep açım hep açım bir haftadır böyleyim hamilelik hiç aklıma gelmemisti

Leyla Alkaç

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba dün kan vermeye gittim ve HCG 2200 çıktı kan geliyordu az az kahverengi gibi korkulucak bişey yok ama düşük riskinde var dedi kamerada iki kese gördük 🥰 kasık larimda ara ara ağrılarım oluyor çok tatlı bir ağrı neden kaynaklı olabilir bu ağrılar korkulucak bişey mi birde durmadan yiyorum hep açım hep açım bir haftadır böyleyim hamilelik hiç aklıma gelmemisti
Gözünüz aydın olsun Rabbim sağ salim kucağınıza almayı nasip etsin yerleşmeden dolayı olabilir ağrılar ama çok dikkat et risk var demiş çünkü

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar