Sorum var İlaç kullan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Nsc tarafından oluşturulan İlaç kullan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 829 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlaç kullan
Konbuyu başlatan Nsc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💕MaSaLıM💕

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kizlar iyi akşamlar folit asidi ve progesteron fitilini ne zamana kadar kullanıyoruz bn şuan 12 hafta,3 günlük hamileyim kontrolüm ayın 23 ünde
Folik asit 4 aya kadar kullanılır kuzum fitili ise doktor neye göre yazdı ise o sana der ne kadar kulkanıcagini

💕MaSaLıM💕

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar iyi akşamlar folit asidi ve progesteron fitilini ne zamana kadar kullanıyoruz bn şuan 12 hafta,3 günlük hamileyim kontrolüm ayın 23 ünde
mrb cnm risk tamamen kalkana kadar cnm bende o aylarda ilac ve igne şeklinde basladim hatta hastanedw de tedavi seklinde verdiler suan 24+2 günlüğüm bu hafta bıraktim oda leke veya kanama gelmediği icin hatta son bir aydirda fitil şeklinde kullaniyordum ama faydasını gördüm bence sorunsuz bir ilac
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Progesteron ilacını kullanmamın sebebi düşük riskim olduğu için değil tüp bebek olduğu için başından beri kullanıyorum bnm GB tanidiginiz var mı diye sormak istedim bide bn ikiz gebeyim
doktorlar cnm risk gormese vermezlerdi düşügü durdurmak icin yada ağrılarını flan bastirip düşük olmasini engellemek için verilen bir tedavi cnm ben aylardir kullanıyorum cok gecmis olsun tatlim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar