Sorum var İlgisizlik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde kader3333 tarafından oluşturulan İlgisizlik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 569 kez görüntülenmiş, 20 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlgisizlik
Konbuyu başlatan kader3333
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan kader3333

Chyperus

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar ilk hamileligimde eşim daha çok üstüme titriyordu eğilmeme izin vermiyordu bu ikinci gebeliğim sanırım çok ilgisiz önce sürekli aseriyor musun derdi şimdi ise hiç ilgi göstermiyor seviyo beni ama ilgisi bitmiş sürekli telefona gömülüyor 🥺
Beni yanlış anlamayın ama buraya yazmak yerine bence bunu eşinizle konuşun belki de farkında değildir. Ya da ilkinden tecrübe ettiğinizi düşünüp nasılsa sizin söyleyeceğinizi düşünüyor da olabilir. Karşılıklı bu tür şeyleri konuşmak daha iyi olacaktır, böyle kendi kendinizi üzmeyin. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🏻🪷

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Beni yanlış anlamayın ama buraya yazmak yerine bence bunu eşinizle konuşun belki de farkında değildir. Ya da ilkinden tecrübe ettiğinizi düşünüp nasılsa sizin söyleyeceğinizi düşünüyor da olabilir. Karşılıklı bu tür şeyleri konuşmak daha iyi olacaktır, böyle kendi kendinizi üzmeyin. Rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin 🤲🏻🪷
Çok konuştum artk içime atiyorum

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Arkadaşlar ilk hamileligimde eşim daha çok üstüme titriyordu eğilmeme izin vermiyordu bu ikinci gebeliğim sanırım çok ilgisiz önce sürekli aseriyor musun derdi şimdi ise hiç ilgi göstermiyor seviyo beni ama ilgisi bitmiş sürekli telefona gömülüyor 🥺
Canim kendisiyle al karşına konuş muhakkak orta yolu bulursunuz hamilesim canini skma bu tarz seylere

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle eşinle konuş canım ve şuan gebeliğin verdiği psikoloji ce duygusallık yüzünden biraz fazla böyle şeyler hissediyor olabilrisiniz yani ilgiyi eskisine nazaran daha çok beklersini. Bunu eşinizle konuşun derim..

kader3333

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle eşinle konuş canım ve şuan gebeliğin verdiği psikoloji ce duygusallık yüzünden biraz fazla böyle şeyler hissediyor olabilrisiniz yani ilgiyi eskisine nazaran daha çok beklersini. Bunu eşinizle konuşun derim..
Teşekkür ederim 🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

En güzeli boşver hamilesin hic birseyi kafana takma
🥰

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar