İlişki

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Ayşe44 tarafından oluşturulan İlişki başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,999 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İlişki
Konbuyu başlatan Ayşe44
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asdhvfhb

Asdhvfhb

Kayıtlı Üye
rank
Bnde çok kişiden duydum isteğim arttı feln diye ama bn inanki bana eşimin donunmasini dahi istemiyorum eşim pek memnun değil bu sebebten ama geçer insalh benimkide
Aynı durum bende de var ben 3 buçuk aylık hamileyim benimde eşim hiç dokunsun istemiyorum zerre kadar canım istemiyor benim eşimde çok şikayet Ci aslında bende çok şikayet ciyim bu durumdan gerçekten çok enteresan geliyor bu kadarı normalmi acaba

Zeynepkoroglu42

Kayıtlı Üye
rank
Canım korkulacak bir durum yok kanaman olmadığı sürece bir sorun yok demişti doktorum hem normal doğumu kolaylaştırıyomus

Ayşe44

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar size bı sorum olacak utanıyorum bunları yazarken ama hamilelikten mı nedir bilmiyorum başkalarının canı ilişki istemez ben ise sürekli ilişki istiyorum eşim de aynı sürekli istiyor yani çok afedersiniz hemen hemen her gün oluyor bu durum 4 buçuk aylık hamileyim 5. Aya girmek üzereyiz bende korkuyorum bebeğime bir şey olursa diye ne yapacağım bilmiyorum tehlikesi var mıdır doktoruma da soramıyorum çünkü kayınvalidemin tanıdığı yanında çalıştığı bir doktora gidiyorum kulağına gider de ayıp olur diye bı akıl verin bana bebeğime zararı olur mu ?
Teşekkür ederim hepinize içimi rahatlattınız🥰

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Aynı durum bende de var ben 3 buçuk aylık hamileyim benimde eşim hiç dokunsun istemiyorum zerre kadar canım istemiyor benim eşimde çok şikayet Ci aslında bende çok şikayet ciyim bu durumdan gerçekten çok enteresan geliyor bu kadarı normalmi acaba
Aynn canım bnde çok sikayetciyim inanki hiç iyi bişey degil ama napiyim canım hiç istemiyor😂😂

Begüm😊

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar size bı sorum olacak utanıyorum bunları yazarken ama hamilelikten mı nedir bilmiyorum başkalarının canı ilişki istemez ben ise sürekli ilişki istiyorum eşim de aynı sürekli istiyor yani çok afedersiniz hemen hemen her gün oluyor bu durum 4 buçuk aylık hamileyim 5. Aya girmek üzereyiz bende korkuyorum bebeğime bir şey olursa diye ne yapacağım bilmiyorum tehlikesi var mıdır doktoruma da soramıyorum çünkü kayınvalidemin tanıdığı yanında çalıştığı bir doktora gidiyorum kulağına gider de ayıp olur diye bı akıl verin bana bebeğime zararı olur mu ?
Kadonların %60 ı aynı durumda bunda utanılacak birşey yok canım hormonların etkisiyle talep artabiliyor. Hatta duyuşarın geliştiği içind daha farklı da hissedebilirsin eskiye kıyasla. Sırf bunu yaşamak için gebe kalan insanlar var 😉

Esrabeyza

Kayıtlı Üye
rank
Valla benimde adamları biktirmadan toparlanmanın çare bulmamız lazım acil bence sen çaresini bulursan bana yaz ben bulursam sana yazem araştırmalıyiz🤣🤣
Aynen canım iyi olur bn bayadir böyleyim bulamadım ama insalh sen bulursun yoksa işimiz zaten doğumdan sonraya kalicak

Fatma Keleş

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende akraba doktora gidiyorum onlarda hipokrat yemini var korkma her şeyini sor ben eşimle olan sorunları bile anlatıyorum doktor fırçalıyo stres yaşatma diye ve asla da kaynanamın kulağına gitmedi doktorlar hastalarının anlattıklarını başkalarına diyemez ama evet dediğin normal gayet biz ilk oğlumda 9 ay boyunca yaptık doğumdan 1 gece önce bile korkma ancak düşük riski vs olanlara yasaklıyorlar

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar