İlk doktor randevusu heyecanı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde nilaycan tarafından oluşturulan İlk doktor randevusu heyecanı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 592 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İlk doktor randevusu heyecanı
Konbuyu başlatan nilaycan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Nasılsınız kızlar...yarın ilk doktor randevum var, folik asit kullanımına başlamam gerekiyormuş sanırım..tüm sorularımı ve şikayetlerimi not aldım yarın kadını soru bombardımanına uğrayacağım 😁
Hadi güzel haberlerle gel inşallah folik asit kullan kesinlikle

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Nasılsınız kızlar...yarın ilk doktor randevum var, folik asit kullanımına başlamam gerekiyormuş sanırım..tüm sorularımı ve şikayetlerimi not aldım yarın kadını soru bombardımanına uğrayacağım 😁
Şükür kuzum sen nasılsın hayırlı haberlerle inşallah

nilaycan

Guest
rank
Naptin kuzum gittin mi doktora
Gittim kızlar, hiçbir faydası olmadı yani şikayetlerimi söyledim size dediğim gibi bağırsak problemleri beni çok rahatsız ediyordu ona yapacak birsey yok dedi sonra folik asit yazdı..bu gittigim aile doktoruydu.önümüzdeki hafta kadın doğumla randevum var tahmin ediyorum ki kan testi falan yapar..ona da danışacagim bakalim..ahh bir de gaz problemleri için egzersiz yapabilirsin dedi ama biraz tırstım egzersiz bebeğe zarar verir mi acaba diye...

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar