İlk gebelik alışma süreci yaşadıklarım normal mi ?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Mervercan tarafından oluşturulan İlk gebelik alışma süreci yaşadıklarım normal mi ? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,099 kez görüntülenmiş, 35 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İlk gebelik alışma süreci yaşadıklarım normal mi ?
Konbuyu başlatan Mervercan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba benim ilk gebeliğim 9. Haftaya girdim ama hâlâ inanamıyorum ultrasonda falan görmesem bebeğim yokmuş gibi hissediyorum 4 hafta sonra doktor kontrolüm var o zamana kadar nasıl dayanırım bilemiyorum😅
Hayırlı olsun bebeğin canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah 🙏 ilk bebek olunca normal alışma süreci sanırım 😊

حببتى❤️

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba benim ilk gebeliğim 9. Haftaya girdim ama hâlâ inanamıyorum ultrasonda falan görmesem bebeğim yokmuş gibi hissediyorum 4 hafta sonra doktor kontrolüm var o zamana kadar nasıl dayanırım bilemiyorum😅
Aynn öyle vllla bnm ikinci olmasına rağmen ilk haftalrda hamileliğimde şüphe edyrdm acaba bebek varmı yokmu diye çok güzel bı duygu rabbim herkese nasip etsin inşallah 🤲😘

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Benimde belirti olmadığından öyle düşünüyordum ama şimdi göbeklendim 17.haftadan sonra pıt pıt sağıma değdiğinide hissediyorum şükür 😅

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar