Sorum var ilk gebelik ilk bebek hareketi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde KübraEmre2019 tarafından oluşturulan ilk gebelik ilk bebek hareketi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,312 kez görüntülenmiş, 39 yorum ve 9 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı ilk gebelik ilk bebek hareketi
Konbuyu başlatan KübraEmre2019
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Zeynep'in annesii

Kayıtlı Üye
rank
selamun aleyküm hanımlar:)
ilk gebeliğim, 18+0 haftadayım,
Bebeğimin hareketlerini henüz hissetmedim veya ben mi farkedemiyorum artık bilmiyorum,
doktorlar 20. haftayı bulabilir diyor ilk gebelikte.

sizler bebeğinizin ilk hareketini ne zaman hissettiniz ve nasıl anladınız, tarif edebilir misiniz? :)
Aleykümselam öncelikle Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ben 19. haftada hissetmiştim oturuyordum karnımda birşey kayıyor gibi olmuştu 🤭

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bebeğimin hareketlerini henüz hissetmedim veya ben mi farkedemiyorum artık bilmiyorum,

sizler bebeğinizin ilk hareketini ne zaman hissettiniz ve nasıl anladınız, tarif edebilir misiniz? :)
16. Haftada hissettim böyle minik minik dokunuş ve balık gibi 🤭🤭

Özlemözkn08

Kayıtlı Üye
rank

16 haftada kasikta pit pit atyodu daha sonra boyle gerilme biyerde toplanma oluyo hseedersn sert bse oyle oyle.gelisiyor benim oyle olmustu

Tüm sayfalar yüklendi.