İlk nst 25+4

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Ömer Talha’nın annnesi 😍 tarafından oluşturulan İlk nst 25+4 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,299 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı İlk nst 25+4
Konbuyu başlatan Ömer Talha’nın annnesi 😍
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
İlaç verdi canım antibiyotik verdi birde suda eriyen ilaç bu dediklerin taaaa kaç aydır yapıyorum canım ama yumuşatıcı da katıyorum hep ben çamaşırlarıma
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bol bol su içmeye calsıuorum aksam dr ilaç verdi bende hemen dr hemşiresine msj attım o onay vermeden bişi yapmıyorum çünkü
Doğal çamaşır deterjanını dene istersen benimde ilk aylar bir kere az enfeksiyon çıktı suya katılan tozdan bir kez içtim birdahada çıkmadı son aydayım şükür arada elma sirkesi katıp içiyordum suya ilaçlarla grçer umarım

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Beş gündür aynı şikayetim olunca aksam arttı dr acil geldim nst istedi sancı çıkmadı Yalancı sancı nst çıkar mı Bu arada 28 haftadan sonra bebek kalp atışı bakılıyormuş önceki hafta nst duyulmazmış ona değilde sancı varmı yokmu baktılar serum vitamin taktılar kocaman bi de poral mide koruyucu ve çocuğun durması için igne yaptılar 25+ 4 Ultrason 26+0
Geçmiş olsun kuzum enfeksiyon olabilir kuzum

Geçmiş olsun kuzum enfeksiyon olabilir kuzum
Tesekkur ederim canım
Aynen ciddi enfeksiyon varmış ilaç verdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Doğal çamaşır deterjanını dene istersen benimde ilk aylar bir kere az enfeksiyon çıktı suya katılan tozdan bir kez içtim birdahada çıkmadı son aydayım şükür arada elma sirkesi katıp içiyordum suya ilaçlarla grçer umarım
İnsalalh canım 🥰🤲

Tüm sayfalar yüklendi.