İlk tekme

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Gökçem💕 tarafından oluşturulan İlk tekme başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 954 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 5 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı İlk tekme
Konbuyu başlatan Gökçem💕
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar Rabbim e çok şükür hissettim 15+1 de elimi karnıma koyup uyuyordum tam içim geçecek içimde baloncuk patlar gibi oldu 😂😂😂 uyku falan kalmadı tabi çok şükür dahası da gelsin inşallah
Yaaa çok güzel bir duygu demi canım gelir annesi merak etme hele 1 2 hafta geçsin nasıl daha çok canlanıyor içinde 😍😍

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar Rabbim e çok şükür hissettim 15+1 de elimi karnıma koyup uyuyordum tam içim geçecek içimde baloncuk patlar gibi oldu 😂😂😂 uyku falan kalmadı tabi çok şükür dahası da gelsin inşallah
Bende bekliyorum daha tam hisseemedim yani bı kıpırtı gibi bir şeyler oluyor karnimda bebek mi bagirsaklarim mi halen anlamış değilim bı an önce bende hissetmek istiyorum ve aşırı şekilde heyecanlıyım 🥰🥰🥰 ilk gebeliğim anneliği bana tattiracak ya onu dört gözle bekliyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Bende bekliyorum daha tam hisseemedim yani bı kıpırtı gibi bir şeyler oluyor karnimda bebek mi bagirsaklarim mi halen anlamış değilim bı an önce bende hissetmek istiyorum ve aşırı şekilde heyecanlıyım 🥰🥰🥰 ilk gebeliğim anneliği bana tattiracak ya onu dört gözle bekliyorum
Tam olarak kaç haftalık kuzum belki yakındır hissetmen 😍😍

Gökçem💕

"minik kızım"
rank
İnşallah sen de hissedersin canım. Ben elimi karnımda uyuyordum tam içim geçecekken yaptı. Rahat olduğunda sen de dene 😂

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar