İlk ve ikinci gebelik 🙂❤️

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Evlatlarim ❤️❤️ tarafından oluşturulan İlk ve ikinci gebelik 🙂❤️ başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 726 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İlk ve ikinci gebelik 🙂❤️
Konbuyu başlatan Evlatlarim ❤️❤️
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dilaraaa'

Evlatlarim ❤️❤️

Kayıtlı Üye
rank
Hadi kızlar doğum kaç saat sürdü 1 ve 2 gebelikde
Ve sizce. 2 ci dogum birincinden daha kolay mı. Bu eskiler herşeyi söylüyor gebe kalınca insanı daraltiyilor hamile kalman içinde yok işte çok guzel hemen yaparsın aslansin diyolar 😂😂

Ve sizce. 2 ci dogum birincinden daha kolay mı. Bu eskiler herşeyi söylüyor gebe kalınca insanı daraltiyilor hamile kalman içinde yok işte çok guzel hemen yaparsın aslansin diyolar 😂😂
Valla canım ben ilkinde normal doğum istiyordum cesaretim yerindeydi görümcem filan rahat olursun asla korkma filan demisti 38.haftamda birden nisanim ve suyum geldi korktum sancimda basladi yürüyemedim ambulansı aradık bu arada Istanbulda yaşıyordum Kanuni hastanesine gidecektim neyse gittik gece saat 3 te sancim başladı ama hayatımda öyle bi sancı görmedim kendime sakin bisey yok kızın gelecek ona kavuşacaksın diye teselli ettim sonra salak bi yeni doktora denk geldim beni bi sedyeye yatırıyor bi çengele çıkartıyor bi oraya bi oraya bide demesin mi a senin suyun gelmiş diye ben bi bağırdım biliyoz herhalde diye beni başka odaya aldılar ama sancim gitgide artıyor eşim disarda bekliyor beni doğuma alacaklar sandı beni Zeytinburnuna bi hastaneye sevk ettiler orda yer yokmuş neyse sabah oldu saat 10 gibi sezeryana alındım çektiğim sanciyla kaldım bende çatı darlığı varmış bide platin var bacağımda o yüzden normal yapamadım ikinci de aynı haftada suyum geldi onda çok sancim yoktu zaten fazla beklemeden yine sevk oldum çünkü Ramazan bayramının 2.gunuydu ve 17 günlük yasak vardi bu arada onda Osmaniye de memleketime taşınmıştım ve burda doğum yaptım oda sezeryan oldu canım kusura bakma bayağı uzun oldu anılarımı hatırladım o ana geri döndüm😊😊

Ayşe eyy

Kayıtlı Üye
rank
Benimde 2 . gebeliğim bende korkuyorumm ilkinde saat gece1 de gittim öğle 1 de doğum yaptimm bu daha az olur inş

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Valla canım benim ilk gebeliğim 12 saat sancı çektim şimdi ikinci gebeliğim 17+3 haftalığım bakalım nasıl olucak bende merak ediyorum

Dilaraaa'

Kayıtlı Üye
rank
İlk doğumda ıkınma düzgün bilmediğim için zorlandım. 14 saat doğumla uğraştim. Doğum zordu dikiş kolaydı. Bakalım ikinci nasıl olucak inş saat daha az olur bir ikinmayla çıkar herşey kolay olur. Tüm annleree bir avazda doğurup kucaklarına alırlar bebislerini sağlıklı sıhhatli sakilde insss🤗🤗

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar