Sorum var İnsanız bazen zaman zaman bunaliriz siz bunaltiginiz zaman neler yapıyorsunuz kızlar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Demetdemet tarafından oluşturulan İnsanız bazen zaman zaman bunaliriz siz bunaltiginiz zaman neler yapıyorsunuz kızlar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,634 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İnsanız bazen zaman zaman bunaliriz siz bunaltiginiz zaman neler yapıyorsunuz kızlar
Konbuyu başlatan Demetdemet
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya🌼

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
?? Bazen bilmediğim sebeplerden içimde bir sıkıntı var gibi olur ya o dönemlerde. Napiyorsunuz ne iyi geliyor
Ayetel Kürsi açıp evde dinliyorum keni bildiğim duaları okuyorum salavat getiriyorum dışarı çıkıp temiz hava alıyorum ve bol bol da ağlıyorum 😒😥

Alyaa🌷🌷

Kayıtlı Üye
rank

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
?? Bazen bilmediğim sebeplerden içimde bir sıkıntı var gibi olur ya o dönemlerde. Napiyorsunuz ne iyi geliyor
İnşirah süresini açıp yüksek sesle dinliyorum temizlik yapıyorum ailecek evden uzaklaşıp kendimizi daha taşa vuruyoruz. İyi geliyor 😊

Zümree 👸

Kayıtlı Üye
rank
Canım inşirah süresini açıp bol bol ağlamak yürüyüş
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

K
Takma kuzum bunaltani bunalt lohusa evresi bilirim yaparlar büyükmüş küçükmüş deme lafı sokuver sessiz olanı eziyolar bilmislerr
Kesinlikle haklısın canim👏

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar