Insanlar neden bu kadar kotu anlamadim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan Insanlar neden bu kadar kotu anlamadim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,701 kez görüntülenmiş, 21 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Insanlar neden bu kadar kotu anlamadim
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk
C

Canzadem93

Guest
Bilemiyorum ama hic aramayan sormayan insanlar bi yerlerden hamile oldugumu ogrenince arayışlar içinde oldular benle hamile olanlar yada yeni dogum yapanlar bebegin cinsiyetini bilmeden once gayet iyilerdi cinsiyetini sorduklarında söylediğimde suratları davranış şekilleri değişiyor neden boyle anlamadim rabbim herkese versin neden erkek yada kiz ayrımı yapılıyor kiz bebegn yeni doğmuş benim bebeğinin cinsiyeti ne dediğin de neden soğuk bi sekilde davranış oluyor sadece benim etrafım mi farklı fesat mi kiskancmi bilmiyorum nasil düşünüyorlarsa kendilerine gitsin insanlık bumu yani
Oyleler canim insanlar bende gebeyim gorumcemle esim telefonda gorusuyorlardi gorumcem bebeginizin cinsiyeti nedir diye sordu esim erkek deince telefonu yuzune kapatti bizim le konusmuyor anlamiyorum bu insanlari uzuluyorum gercekten

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar