Sorum var İri bebek olup erkek dogum yapan varmı varsa kaçıncı haftada sezeryan mi

• Konbuyu başlatan Esra musa
  • Toplam 17 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Esra musa tarafından oluşturulan İri bebek olup erkek dogum yapan varmı varsa kaçıncı haftada sezeryan mi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 510 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İri bebek olup erkek dogum yapan varmı varsa kaçıncı haftada sezeryan mi
Konbuyu başlatan Esra musa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ^^ ÖzLem 💜 ^^

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank
Merhaba kuzum kardeşimin bebeginede iri bebek dediler hep ama 40 haftalık doğum yaptı sezeryanla
Kız benim annem hepimizi normal doğum yapmış 5 kardeşiz hepimiz de kilolu doğmuşuz hala doğum kartları var orda yazıyor hepimiz 5 kilo ile 4 buçuk kilo arası ama kız kardeşim 6 kiloya yakınmış yani onun doğumu zormuş baya kardeşim doğdu doğalı kilolu halada öyle gerçi 😅😅

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Kız benim annem hepimizi normal doğum yapmış 5 kardeşiz hepimiz de kilolu doğmuşuz hala doğum kartları var orda yazıyor hepimiz 5 kilo ile 4 buçuk kilo arası ama kız kardeşim 6 kiloya yakınmış yani onun doğumu zormuş baya kardeşim doğdu doğalı kilolu halada öyle gerçi 😅😅
Maşallah canım

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Maşallah de kizz
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kaç kilo ki kaç haftalıksn bana da dediler 4.bucuk kilodan az fazlaydı bir şey olmdi normal doğum yaptım yani cnm

sümeyra.gkck21❤️😍

Gökçem❣️ Gökperim❣️ Barış Hamzam❣️
rank

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Maşallah tü tü tü tü 😅😅🧿🧿🧿

Allah'ım deli 😀😀😀

Ne güzel ama gerçekten masallah şimdi Doktorlar herşeye sezeryan diyoo

Tüm sayfalar yüklendi.