İsim fikirleri;

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Elifyldrm tarafından oluşturulan İsim fikirleri; başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,379 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsim fikirleri;
Konbuyu başlatan Elifyldrm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Elifyldrm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba,
Oğlumuz olacak nasipse isim konusunda fikirlerinize ihtiyacım var.Özellikle Kuran da geçen anlamı güzel isim fikirlerine 😊

Elifyldrm

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende oğlan bekliyorum iki oğlumun ismi Berk ve Kerem küçüğe daha karar veremedik Emir veya Yağız düşünüyoruz sadece Kerem Kuran da geçiyor
Allah bağışlasın.Benimde bir oğlum var adı Ali Muhammed.2. de erkek olacak nasipse ama bende kerem ve emir i düşünüyorum :)
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İki oğlum var. Mustafa & Hamza üçüncüye hamileyim bende. Oğlum olsaydı Ömer koyucaktim kızım olucak nasipse.Rabbim sağlık la kucağına alıp Salih kullarından eylesin inşallah
Allah bağışlasın,amin 🤲 Ömer ismi etrafımda çok fazla yoksa bende istiyordum.

C

Ckn

Guest
Musab.... Muaz....Ertuğrul.... Abdulhamid.... Gibi kuranda geçmese de sahabe isimleri de olabşrş..!zira insanlar kuranda geçiyor diye aleyna koyduk diyo mesela ama manası yok üzerimize demek... Yani kuran da geçip manası güzel olan Şeklde konulmalı.... Onun dışında sahabe Osmanlı padişahlar nın isimleri gbi isimler de olabilr

Şenay 25

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar benimde 2 oğlum var büyük oğlumun adı MUHAMMED BARAN ikinci oğlumun adı SALTUK BUĞRA kişinin adı ZEYNEP İKRA 4 .hamileyim buna erkek olursa OĞUZ KAĞAN kız olursa BALA NUR koyacağız

Sıbelmamı

Kayıtlı Üye
rank
İyi akşamlar benimde 2 oğlum var büyük oğlumun adı MUHAMMED BARAN ikinci oğlumun adı SALTUK BUĞRA kişinin adı ZEYNEP İKRA 4 .hamileyim buna erkek olursa OĞUZ KAĞAN kız olursa BALA NUR koyacağız
Muhammed fatih

Ben bu ismi çok severim Muhammed Emin de güzel

Benim ilk oglumun adı MUHAMMED EREN

Benim ilk oglumun adı MUHAMMED EREN

Son düzenleme: