Sorum var İsim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3 çocuk annesiyim tarafından oluşturulan İsim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 449 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı İsim
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesiyim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesiyim

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Öncelikle Hayırlı cumalar 😌güzel anneler isim konusunda çok kararsızım bana isim önerisinde bulunurmusunuz hoşuma giden olursa katmak isterim bebeğim kız olcak şimdiden teşekkür ederim 😌
Hayırlı cumalar kuzum benim kızımın adı Hümeyra

Hüma
Hafsa
Lina
İkra
Aymira
Vera

Agrin💕Zerya

Kayıtlı Üye
rank
Öncelikle Hayırlı cumalar 😌güzel anneler isim konusunda çok kararsızım bana isim önerisinde bulunurmusunuz hoşuma giden olursa katmak isterim bebeğim kız olcak şimdiden teşekkür ederim 😌
Hayırlı cumalar canım 🥰 Benim kızlarımın adı Agrin ve Zerya💕 isim ararken beğendiğim diğer isimler Eflin, Liya, Verda, Asel, Ahsen, Meva

3 çocuk annesiyim

Kayıtlı Üye
rank
Aysu🤩
leren
banu
dilan
melisa
Aleyna
Teşekkür ederim 😌 💗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hayırlı cumalar canım 🥰 Benim kızlarımın adı Agrin ve Zerya💕 isim ararken beğendiğim diğer isimler Eflin, Liya, Verda, Asel, Ahsen, Meva
Rabbim hayırlı evlat etsin inşallah🤲 canım isimleri güzelmiş 😌💗

Rabbim hayırlı evlat etsin inşallah🤲 canım isimleri güzelmiş 😌💗

Öncelikle sağ sağlim kucağına almak nasip olsun🥰 masal rozerin Alya Liya ilkim Ebrar Bukre
Çok sağol güzel dileklerin için cnm bnm darısı bütün hamiş annelere 🤲💗😌🌹😘

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.